Frk ryknął w ataku Detroit, Spadek postawił swoją pierwszą bramkę w Winnipeg

Detroitowi hokeiści mieli wspaniałą sławę w sobotę. W swoim czwartym premierowym spektaklu w szkoleniu dostał na lodzie jego nowy Little Caesars Arena, który od tego sezonu zastąpić legendarny Joe Louis Arena.

Po trzech porażek z zadowoleniem Boston Red Wings, które oprócz młody obrońca James Zbořil (17:37, -1) i umieścić na elitarnej Czeskiej ofensywnym duet David Krejci </b > (17:20, 1, 2 pocisków) – David Pastrňák (17:17, -1, 1 shot). Zarówno jednak nie udało się stwierdzić, przeciwnie, i to rozgrzewanie, krajowego, który zdobył swoje pierwsze zwycięstwo w przygotowaniu.

 

Głównym powodem nie było to miejsce na zaplanowany walki Martin Frk (14:02, 2 + 1, +2, 3 pociski).Jeden z najlepszych strzelców AHL rolnych w ostatnich latach zanotowała bilans (2 + 1) i zagranicznych reporterów po wygranej 5: 1 wybrał pierwszą gwiazdę. 23 roku życia prawy skrzydłowy, który dostał zaufanie do meczu w drugim secie, obok pierwszych Mantha i Larkin 26 minut w porównaniu do 1: 1 Następnie wspierana w klubach różniczkowe pojedynku Laski Nielsena i jego drugiego gola w 43 minucie ustalonych ostateczną formę partytury.

Mimo, że był to tylko przygotowanie do areny w United Center w Chicago ponownie odwiedza ponad dwadzieścia tysięcy widzów. Ale tym razem nie opuszczają zadowoleni. Mimo znaczących działań strzelanie przez ich ulubionych (54:21) wygranej 3: 2 podjętych gości z Columbus.Aby drugiej bramki Blue Jackets z nią zasłużył i czeski napastnik Lukas Sedlak (15:17, 1 + 0, +1, 4 strzały), tak że rozszerzył swoją kolekcję z punktu przed przygotowaniem dwa mA Assist . Dla obronnych Blackhawks wprowadzony Michał Kempny (19:01, -2, 2 kule) oraz Jan Rutt (19:57, 1, 2 strzałów). </P >

Hokej Ottawa, Kanada Derby sukces 5: 1 nad Montrealu i pozostają w szkoleniu po trzech niepokonany początku. Natomiast Canadiens po raz czwarty nie wygrał. Senatorowie pozycji środkowej pierwszego meczu w Czeskiej młodzieniec próbował Philip Guy (15:05, -1, 4 strzałów), który prowadził atak Hoffmana i Smith.Samą rolę najlepiej utrzymywane nawet doświadczony Tomas Plekanec (19:47, 0 + 1, +/- 0), który wspomaga w pojedynczym podaniu klubów Montreal Charles Hudona.

Prześlij Paweł Zach (19:48, 0 + 1, +1, 3 strzały) wspierana na zwycięskiego gola w New Jersey nad Rangers, który tym razem nie korzystaliśmy z usług Philip i Andrew chwycił Pavelec. W 55 minucie meczu Devil’s Forvard został ukarany żółtą kartką za przyznanie się racji dołku w 47 minucie. Pomoc z Cech ponadto bramką i James Crow (14:40, 0 + 1, -1), który jest zaangażowany w kombinacji odtwarzania mocy 17 minut. Ale cel był jedyny w Waszyngtonie, który ostatecznie uległ Karolinie 1: 4. Wygranej i świętował Czech młodzik Martin Nečas (15:46, +/- 0, 1 shot).

W piątek St.Louis zdobył 4: 0 w Waszyngtonie, a dzień później ten sam stosunek do zmiany spadł na domowy lód przeciwko Dallas. Chociaż statystyki są sprawdzane, ale poza tym Czeskie Centrum w Warszawie Radek Faksa (14:05, +/- 0, 4 strzały) był jednym z najbardziej aktywnych strzelca Gwiazd. W przedstawionym Jersey uboju atakujący Adam Musil (08:29, -2, 1 nastrzyk) oraz Vladimir Sobotka (19,34 +/- 0).

Celem bogatej gry było zobaczenie w Arizonie, które ostatecznie uległo po najazdach aktywnego San Jose. Rekiny stworzył wyższość strzelanie udało się wygrać 44:28 i 5: 4 Sn, nawet podczas meczu stracił już 0: 3 i 2: 4 Wszystkie cztery bramki z regulaminowego czasu zostały zebrane przez fińskiego bramkarza Antti Raanta. Marek Langhamer , który uczestniczył ustawienie okresu trzeci i decydujący naloty, a gry 25-minutowe obejmować wszystkie pozostałe 12 prób. W rzutach to upokorzony dwa z pięciu wykonawców San Jose, w których obrona eksploatowane i Radim Simek (19:56, +/- 0, 3 strzały).

Sto procent równowaga Oprócz Ottawy, Edmonton jest w przygotowaniu. Ostatni čtyřgólové udało dzięki stopnia trzeciego okresu jasno 6: 2 zwycięstwo nad Winnipeg i piątym starcie. Natomiast Jetsowie próbują wygrać czwartą próbę. Przede wszystkim jest obraźliwa zwycięzca egzekwować kapitan Connor McDavid (1 + 2) i Fin Jesse Puljujarvi (2 + 1). Najlepszym Winnipeg z premierowej bramki przypomniał napastnik 20-letnia Michael Starling (18:46, 1 + 0, -1, 1 shot), w którym piątyminuta w grze power otworzył wynik.

Rate this post