Frosinone Calcio – Janov CFC 2:2

Frosinone rekrut miał kolejne zwycięstwo w zasięgu ręki, ale także prowadzić do osłabienia przeciwników nie mógł trzymać. 2: 2 remis ułożone piętnaście minut przed końcem Gakpe i było po około pětačtyřicetiminutách gier bez wykluczonego De Maia.

Mecz miał bardzo dobre tempo i publiczność, która znalazła drogę do stadionu w Unibet każdym przypadku zajętości. Grifové przeciwko debiutant rozpoczął się dobrze i po sześciu minutach gry na objęcie prowadzenia. Lazović przeszedł przez mały wapna, przechodzą pod nim znaleźć lepszych pozycji Pavolettiho i miał łatwego zadania – 1: 0 dla Genui. Począwszy dokładnie, jak chcesz opłat Gasperiniho. Frosinone spróbował szybką reakcję i goalman Perin musiał interweniować po strzale Ciofaniho. Ten sam zawodnik miał kolejną szansę współpracy z Gorim ale Perin nie interweniować ten czas, ponieważ balon w końcu przyszedł tuż obok bramki.

Frosinone przyniosła rozstrzygnięcia 31.minutě i sumienie było Leonardo Blanchard. Krajowe piłkarzy spadł w pierwszym, ale miał dogodną okazję reparátu i przekazał jedničku.Za najbliższych sześciu minut, potem był kluczowy moment Unibet meczu. Sebastian De Maio sfaulowany Dionisiho i dla jego osiągnięcia zobaczył drugą żółtą kartkę. I od następnego rzutu wolnego Frosinone drugie trafienie. Guchera kopać zdobyć gola, ale kolejny krzyż, a kończąc Diakitého miał na myśli prowadzenie w 2: 1. read more: www.bet-se.com

Goście mieli w drugiej połowie trudnego zadania, a ponadto grać bez utraty wydalanego De Maia. Frosinone, ale nie udało się strzelić trzeciego gola, który prawdopodobnie w końcu zdecydował zwycięzcę. Grifové na jego czas cierpliwie czekał i powstały w 70.minutě, ale tylko Lazović trafił w poprzeczkę! Genua, ale ostatecznie osiadł, Lazović na stronie słynne zrelaksowany i Unibet serwowane piłkę tuż przed bramką na piechotę Gakpého 2 – 2 miejsce A ponieważ nie ma więcej żadnych celów, zerwał z Frosinone z Genui polubownie.

Rate this post