Gdy trzy-gwiazdowy outsider szokował gwiazdy. Spektakularny, wiwatowany Rochdale

To była ostatnia szansa na zrobienie czegoś. Trzeci zestaw czterech minut obrócony do jego drugiej połowy, kiedy pomocnik matowe Gotowe poprzeczne z lewej krawędzi.

Toby Alderweireld, zaprawiony korek Tottenham přizvedl przechodzą tylko na siebie.

Balon i spadła pod nogi Steven Davies, który to za pomocą jednego przycisku wyciszony i inni wysłanych bezbłędnie w bramce.

dziesiątki tysięcy Korony Oil Arena, który w ciągu dwóch lat będzie obchodził stulecie otwarcia, wzdrygnęła się na fundamentach. Rochdale udało się osiągnąć 2: 2!

“Co czułam w tej chwili? To była dla nas nagroda. Bez ulgi, ponieważ zarobiliśmy dla Wembley minimalny odwet za nasze występy – powiedział Guardian Hill Guardian.Przejaskrawiaj, Rochdale miał uprzywilejowanych rywal Premier League jest zdecydowanie nie boi.

Gry nieustraszenie, aktywnie odprowadza ich krajowy pojedynek. Pod koniec pierwszej połowy doprowadziły prawem krajowym, gdy wielki wprost Andy Cannon zagrał Ian Henderson. Z sześciu bramek – wraz z Will Grigg z Wigan – najlepszy strzelec FA Cup natomiast przed dwoma obiecujące możliwości wyrzucenia…

Rochdale następnie udało jedną stratę celem połączenia, które w drugiej połowie i utworzony w Lucas Moura 88 minut z rzutu karnego Harry Kane.

„Myślę, że zdobył ich szacunek. Było świetnie, „uśmiechnął Hill.

W Rochdale z powodu znanego przeciwnika nawet ustanowić nowy trawnik.Na starej, błotnistym i gęsto popískovaný powierzchni Przed meczem narzekał Mauricio Pochettino, który powiedział, że „na nim nie grać w piłkę” i że to dla zdrowia zawodników „ogromne ryzyko”.

Trzeba dodać, że trener Tottenham miał rację. Gdyby nie piasku a Rochdale prawdopodobnie nie mógł odtworzyć poprzednią grę.

Trener Hill, jednak wierzę, że inwestycja od pół miliona funtów (około 14,2 mln dolarów) do długu ładunkiem klubu w League One, który traci nesestupové partycje jedenaście punktów wart.

z odwetem na Wembley ponieważ kasjer pójdzie Rochdale połowę zysków ze sprzedaży biletów. Dodajmy do tego przychody z praw telewizyjnych i sponsorów.

„Nie wiem dokładnie, ile z tego będzie, ale nowa murawa była kosztowna.Mam nadzieję, że nam pieniądze za występ w FA Cup pomoże finansowo zabezpieczyć klub przez najbliższe dwa lub trzy sezony, „powiedział Hill, który nie ukrywa, że ​​z zewnątrz jak Tottenham znów zaskoczył.

Że takie historie, bo najstarsza rywalizacja piłkarska świata z radością przynosi.

Rate this post