Gracze unihokeja Sládečková i Ratajová zwabili fińskie zaangażowanie

Od przyszłego sezonu będzie bronił barw zespołu Helsińskiej SB-Pro, który zakończył się zeszłoroczny top fińską ligę na drugim miejscu. „Myślę, że to pomoże mi zrobić wszystko znowu trochę pełniejszy obraz”, powiedziała na stronie klubu Vítkovic napastnika Hana Sládečková. „Nie chcesz przegapić okazji, mimo wszystko, nie może rozwijać się na zawsze i nie chcę cię w przyszły wyrzuty, że przynajmniej próbował.”

Słowa Sládečková potwierdził również Denisa Ratajová. “Zaangażowanie zagraniczne uważam za świetną okazję. Daje nam dużo doświadczenia i przenosi nas z dala, gdy używamy go dobrze.Oprócz unihokeja będzie to oczywiście wspaniałe doświadczenie – dodał Rataj. “Jeśli chodzi o unihokeja, fińska cechuje się gra ofensywną piątki. Spodziewam się fizycznie wymagający hokeja, a także, że stanowisko, znalazł się dostać do gry więcej niż w lidze czeskiej. „

Zarówno Vítkovice unihokej być po ofertach sezon zaangażowania więcej uzgodnionym jednak, że jest to dla klubu SB – Przekonać interes trenera. „SB-Pro Klub wygrał zarówno pod względem jakości zespołu, dzięki wielkim trenerem procentowej że staramy wszystko, aby spełnić”, powiedział Sládečková.

“Fiński trener wykazał największe zainteresowanie, więc wybór padł na Finlandię.Wykorzystując fakt, że mamy w tym sezonie ma wśród nich MIRV (MIRV Laitinen, fiński unihokeja grając dla Vítkovice. – red. Ed) i rozrywkę, mamy z nią o tym, „powiedział Ratajová

fiński. Vitkovice unihokej klub przyciąga nie tylko ze względu na indywidualne umiejętności (zarówno skończyło się w ocenie odpytywania czeskiego unihokeja sezon na piątym miejscu. – red. red), ale również dzięki wynikach zespołu. W przedostatnim sezonie wygrał kobiet Vitkovice gospodarzom tytuł w ostatniej zajął drugie miejsce w turnieju finałowym o Puchar Mistrzów, zdobył puchar krajowy i Ekstraliga zdobył brązowy medal.

„Indywidualnie, nie był chyba najlepszy sezon, ja bawię.I chciałbym podziękować moim kolegom z drużyny, to ich zasługa “- powiedział Sladecka. “Finał w Pucharze Mistrzów to dla nas znaczący sukces w uniku. Po prostu przykro nam, że ekstra-ligowe SuperFinale uciekły. Ale nie możemy ocenić negatywnie sezonu „, powiedział Ratajová.

Teraz, zarówno dążenie do tytułowego unihokeja w Finlandii.

Rate this post