Granada CF – Valencia CF 1:2

To miałoby Walencja i jej trener Gary Neville były z lasu? To na pewno wydaje się to teraz. Los Che mieli w niedzielę wieczorem strzelił trzecią wygraną w ostatnim tygodniu, kiedy wygrał strych Granada w stosunku 2: 1 Wynik przełom zadbał krótko po zmianie pokazac Dani Parejo, który w końcu dodany Santiago Mina. Redukcja Edgar Mendez w Sportingbet bonus ustawieniach ostatnie minuty musi zdobyć trzy punkty dla gości, nic się nie zmieniło.

Valencijští zdobył swoją pierwszą ligę wygrać do dziesiątej próbie Neville’a, a następnie grał Espanyol 2: 1 Teraz powtórzyć ten wynik, natomiast w czwartek smak dodatkiem zgromadzenie w Lidze Europejskiej, kiedy uderzył w domu prawie Rapid Wiedeń wynik tenisowy 6: 0TH Wydaje się, że “nietoperze” lepsze czasy …

Pierwszy mecz w niedzielę, podczas Sportingbet gdy on pokręcił domu. Pomocnik Fran Rico spalone podczas niebezpiecznie, ale w końcu uderzył prosto tuż obok. Po przeciwnej stronie początkowej próbie strzał trafia w XIX minutę Francisco Alcácer, ale ani reprezentacji Hiszpanii nie mógł świętować, ponieważ hit profesjonalną obronę i jego strzał ze skrzydła karnego zablokowany. Dziewięć minut później, strzelając niedokładnie ponownie Wojciech Penaranda, natomiast aktywne Alcácer wreszcie trafia strzał na bramkę, która jednak bramkarz Andrés szybkiej procedury zasadzkę.

Kiedy dwa razy udało się André Gomes, a po przeciwnej stronie Ricardo Costa z jego nagłówka próby ze względu na terminowe ciągnąc rękawice bramkarskie Diego Alves, lewy z kabinami dla bezbrankového państwa. Nawet w drugiej połowie pierwszego miałem zostać zlikwidowana, kiedy Alves Ruben Rochin, ale w pięćdziesiątym Sportingbet piątym chwili już dostał do prowadzenia gości. Po wyciągając talii Alcácerově Parejo i jego ziemię wcześnie zabawne hit Goalpost.

W Youssef El-Arabi był w siedemdziesiątej minuty wyrównania głowicy, ale brakowało a wkrótce po jego kolejnym strzale z obiecującej pozycji również nie kierować wykończenie. Drugim celem wieczorem i wpadła do siatki Granady, zyskała więcej mielony strzału Mina. Na samym końcu, a gdy goście krótko Sportingbet unnerved Méndez zabicie główką od centrum Rochinova, ale bardziej już poleceń i Granada może zrobić z przegranej 1: 2nd

Rate this post