Healed Shooter Protasenja: Powoli zapomniałem, jak się radować

Czy będzie to mała dziewczynka czy chłopiec? Nawet takie pytanie w ostatnim czasie dość często hokej naprzód Anatolij Protasenja.

Dukla uczeń, który ma dwadzieścia siedem lat temu, urodził się w Mińsku i jest reprezentantem Białorusi, bo wkrótce ogłosić narodziny ich pierwszego dziecka. Dom ” Płeć, którą powiedzieliśmy, “powiedział Protasenja. „Ale umówiliśmy się, że każdy mówi po urodzeniu”, powiedział.

Wyczyść powinny być nie później niż w połowie listopada, kiedy przewidywaną datą porodu.Do tej pory fani w Jihlava popularnej Tolja nadal ma co najmniej jedną główną zadanie: po drodze z odbudowy nowego mieszkania

„Nie przerobić kilka rzeczy”, donosi Protasejna.. „Ale mam nadzieję, że w ciągu miesiąca powinniśmy żyć.”

Znajdź odpowiednie mieszkanie nie jest łatwe. Ale tak się stało. Chociaż nie jest to całkowicie w centrum Jihlava. “Jesteśmy trochę daleko, na Skalce. Ale jest to spokojna lokalizacja. Tak idealny. Na spacery z wózkiem to będzie wielkie „, uśmiecha się.

A druga odpowiedź jest rozpoznać, że rola ojca cieszył. “Jasne.Teraz doszedł do Dukli George Ryś, z którymi grałem w Bolca „, wspomina byłego partnera z Mlada Boleslav, który jest sądzony w Jihlava. „Mają termin w październiku, więc rozmawialiśmy o tym, jak oboje cieszymy się,” powiedział.

A ani za wszelkie porady, aby nie iść daleko. “Kiedy czegoś chcę, zobaczę Kaya (David Kaiacek – uwaga czerwona). On jest już od zeszłego roku ojciec, może pomóc, „mówi Protasenja.

To nie wpłynie na pojawienie się dziecka było jego podejście do hokeja, a to się nie liczą. “Mężczyzna dał mu dużo pieniędzy od małego chłopca, którego zaczął grać. A teraz mam motywację, tym bardziej, „mówi ze zdecydowanym głosem.

” Jestem głową rodziny, muszę zarabiać na życie. Dlatego wiem, że zrobię więcej.Aby odnieść sukces, byłem szczęśliwy, a rodzina była szczęśliwa “, planuje. “Wiem, że na początku nie będzie to odpoczynek. Ale myślę, że to przejmie. ”

Hokeista znów ma wspaniały smak. A ponieważ w ubiegłym sezonie cierpiał na problemy zdrowotne. Zagrał trzy razy w szpitalu i postęp Dukla jazdę skończył za niego raz pierwszy mecz play-off, w którym zerwał więzadła w ramieniu. „Im bardziej jestem teraz czekamy na mecze”, przyznaje Protasenja, który towarzyszył drobnych problemów podczas treningu letniego.

Z sześciu badań, zapasy i zdołał tylko trzy.We wtorkowy ekstraklasowy sezon przeciwko Zlinowi, w którym Dukla wygrał 3: 1, strzelił pierwszego gola i wygrał trzeci. “Nie wiedziałem nawet, jak cieszyć się celem. Zapomniałem o tym powoli “, mówi gracz, który miał 14 goli w 32 meczach w zeszłym sezonie.

Ten ostatni jednak, zanim naprawdę długi czas, 11 .února w Usti nad Labem .. „Więc to zdecydowanie dobra zachęta do dalszej pracy.To podoba, „powiedział.

Również fani Dukla po wtorku mogli odpocząć, Jihlava w ostatnim meczu przygotowania po raz pierwszy wygrał. “To było ważne dla pewności siebie i dobrego samopoczucia w zespole” – przyznał Protasenja. “I mam nadzieję, że również wejdziemy w sezon.”

Pięć letnich porażek zostanie szybko zapomnianych. “Wiedzieliśmy, że to przygotowanie. Wielu facetów spun, stracił wiele nowych twarzy, ktoś grał drugi należało nároďáku „mówi Protasenja że poszukiwanie optymalnego układu nie było łatwe.

” Ważną rzeczą dla nas było to, że nie otrzymaliśmy żadnej kotła.To nie było to, że ktoś dał nam 5: 0 „, twierdził. „Widzieliśmy, że gramy zrównoważony mecz i jesteśmy wyrównane,” kontynuował.

„W tych wynikach, punkty nie dają nam, że czeka aż do następnego piątku. Nie idzie o wszystko, „wspomina nadchodzącego debiutu w najwyższej konkursie, w którym Dukla przywita Mladá Boleslav.

Newcomer of Highlands z czeskimi elitarnych wraca po dwunastu latach. A już na pewno nie w roli faworyta. „Wiemy, że to nie będzie łatwe. Ale w każdym meczu jak idziemy do playoffs i chcemy złapać punkty „zapowiada Protasejna.

” Wiemy, że to będzie bardzo ważny początek. Kiedy go złapią, to będzie wielki „plany. „Jesteśmy może trochę nerwowy, ale czekamy na każdego.Zarówno fani, jak i kabina “, mówi.

Rate this post