Honorowy prezydent i były trener Barcelony

Katalońska Barcelona wczoraj oficjalnie zaprezentowała swojego nowego zawodnika, który był brazylijskim napastnikiem Santosem Neymarem.

Ankieta Czy Neymar zagra w Barcelonie? Photo: Getty Images
Wreszcie, epos związany z przejściem Neymar da Silva Santos Junior w jednym z europejskich klubów, został pomyślnie zakończony wczoraj na Camp Nou, gdzie Barcelona przedstawiła 21-letniego reprezentanta Brazylii jako rekruta.

Przejście z Neymaru do Barcelony jest niewątpliwie przełomowym wydarzeniem nie tylko w brazylijskiej piłce nożnej, ale także w całej Europie. Shark Pen już zdążył ochrzcić tę transakcję transferu jako wydarzenie roku. Od kilku lat brazylijskie media cieszą się z dyskutowania o przyszłej karierze ich głównego talentu – a teraz w tej “Santa Barbara” wyznacza się fatalny punkt. Jednak koniec jednej historii wygenerował wiele nowych pytań.

Czy Lionel Messi i Neymar będą mogli dogadać się w Barcelonie?

Być może to pytanie najbardziej podnieca opinię publiczną. Piłkarz przenosi się do Barcelony, która kręci się wokół niego
Ankieta Czy Neymar zagra w Barcelonie? Photo: Getty Images
budowanie gry zespołowej. Wszystkie działania członków drużyny w “Santos” zostały zaostrzone przez grę Neymar, jednak w “Barcelonie” tak na pewno nie będzie, co oznacza, że ​​brazylijscy geekowie muszą zmienić podejście do swojej osoby, a przede wszystkim zachowywać się inaczej w piłce nożnej pole.

Honorowy prezydent i były trener Barcelony, Johan Cruyff uważa, że ​​Neymar w stolicy Katalonii nie jest wcale potrzebny.

“… Barcelona nie potrzebuje Neymara. A bez niego “niebieski granat” – świetny zespół. Jaki jest sens wydawania tego rodzaju pieniędzy? Jednakże, jeśli Neymar jest gotowy do pracy dla dobra zespołu i grać dla Messiego, to jest szansa, aby odpowiednio dopasować się do kompozycji. Messi jest wyjątkowym piłkarzem, artystą z piłką, a ty musisz być głupcem, aby nie okazać mu należnego szacunku – powiedział Cruyff. … “-

Jeśli Neymar, w związku z jego młodym wiekiem, kiedy piłkarz wciąż może zostać zmieniony i gotowy na zmiany, co Messi powie na to bezpośrednio?

Rate this post