Horvat jest najstarszym przedstawicielem naszej listy

W Foggy Albion jego ambitny “Southampton” Mauricio Pochettino jest gotowy przyjąć go i, zgodnie z pogłoskami, starego przyjaciela Arsena Wengera. Z Rosji Francuz przyciąga “zenit” w Petersburgu, który musi naprawić dziury po odejściu Denisowa. Biorąc pod uwagę fakt, że Flamini całkowicie uwolni klub, jest prawdopodobne, że “Zenith” dostarczył przyzwoitego wynagrodzenia 29-letniemu pomocnikowi, aby zaspokoić swoje finansowe apetyty.

Franco Di Santo. Gdy Di Santo pojawił się w “Chelsea”, grał tam przez osiem meczów, ale jego kariera spadła do piwnic angielskiej Premier League. Argentyński napastnik spędził cały sezon w “Wigan”, wygrywając Puchar Anglii, jednocześnie wylatując na Mistrzostwa. Di Santo jest wciąż młody (24 lata) i ma nadzieję, że uda mu się pokazać Chelsea, którą stracili. Dlaczego by nie ożywić swojej kariery w Rosji? W Moskwie “Dynamo” prawdopodobnie znalazłby miejsce, zwłaszcza po odejściu Kokorina w “Anji”.

Mladen Petrich. Horvat jest najstarszym przedstawicielem naszej listy (32 lata), ale proszek w jego kolbach z proszku pozostał zdecydowanie. W zeszłym sezonie Petrich spędził 23 mecze dla “Fulham” i strzelił pięć bramek. “CSKA”, który sprzedał Wagner Love Chinom, ma wiedzę z pierwszej ręki o Chorwatach i myślę, że Petrich nie zepsułby tego obrazu.

Jest kilku gwiezdnych weteranów, którzy jeszcze nie zdecydowali się na swoją przyszłość: zwiąż buty na gwoździu lub idź na boisku. Chodzi o Dejana Stankovica i Williama Gallasa. Oba mogą nadal gnić z dawnych czasów i, z jakiegoś powodu, natychmiast przychodzi im na myśl “Anji”. Zobaczmy, gdzie gracze znajdą się na końcu okna transferu i czy przynajmniej jedno z naszych założeń będzie uzasadnione.

Rate this post