Huddersfield oszołomiony Bristol City i cierpią Hogg uraz wpadka

Tammy Abraham strzelił swojego 22. gola w sezonie, jak uderzył Strugglers Championship Bristol City promocja-pogoni Huddersfield 4-0 na Ashton Gate.

Prowadzili 2-0 w przełamać Dzięki wysiłku Lee Tomlin i uderzyć Abrahama w 14. minucie doliczonego czasu gry na koniec pierwszej połowy, grał z powodu poważnego wyglądający uraz głowy poniesionej przez Huddersfield Jonathan Hogg.

zszedł w kolizji z jego zespołowa kolega Mark Hudson w siódmej minucie i gra odbyła się przez prawie kwadrans, podczas Hogg został umieszczony w klamrach szyi, po czym przeprowadzono na noszach.28-latek został przewieziony do szpitala.

i rzeczy tylko gorzej dla Huddersfield w późnych latach wysiłków Aden Flint i David Cotterill z karą uszczelnione stanowcze Miasto zwycięstwo.

Drużyna gospodarzy dokonał lepszy start i szli z przodu na pół godziny, kiedy Hudson stracił piłkę pod presją Abraham i Tomlin awansowała do rundy bramkarz David Ward przed strzelanie do pustej bramki.

Miasto bramkarz Frank Fielding musiał dokonać tylko jedna pierwsza połowa zapisać, nurkowanie wyjął dala niski napęd z Rajiv van La Parra.

a gdy Abraham podwoił przewagę pod koniec pierwszej połowy doliczonym czasie gry było nie więcej niż mężczyźni Lee Johnsona zasłużył.

Anglia u-21 napastnik spotkał Cotterill za niskie dośrodkowanie z prawej strony z ekspertów niskim wykończenie po raz pierwszy od sześciu jardów.

Huddersfield rozpoczął drugą połowę jasnych i Izajasza Browna strzał pracował Fielding.Ale chwilę później Miasto poszło prawie trzy jako cel spadkowej Callum O’Dowda jest z krzyżem Abraham był znakomicie przechylił się na poprzeczce przez Warda.

Od tamtej pory gości stawała się coraz bardziej sfrustrowani, Miasto bronione przez całe życie i przerwał groźnie.

w rezultacie oddano ponad wszelką wątpliwość w 79 minucie, kiedy Miasto środkowy obrońca Flint kompensowane ze śmiałym ruchem od Gary O’Neil za niską piłkę w pole karne.

cztery minuty później prowadzony przez Joe Bryana do obszaru została wstrzymana niesprawiedliwie przez Huddersfield zmiennika Phil Billing, pozwalając Cotterill aby perfekcyjnie 4-0 z rzutu karnego.

zwiedzający mieli szansę chwycić pocieszenia u śmierć, ale Fielding produkowane genialny nurkowania zapisać zaprzeczyć Van la Parra do ukończenia nieszczęśliwy noc dla mężczyzn Davida Wagnera.

Rate this post