Jagr zirytowany, że grał źle. Ponadto nakazał treningu i strzelił dwa gole

Zero strzałów na bramkę, dwa wykluczeń. Sobotę zwycięstwo 3: 0 nad New York Rangers Jaromir Jagr dał powód do refleksji. Rozwiązanie? Należy dodać indywidualny trening. Przeciwko Minnesota Jagr zdobył dwa gole.
Reklama *

“. To prawda, trenowałem dodatkowe Czasami nie można grać najlepiej, nogi nie działają, ale trzeba znaleźć sposób, aby go pokonać,” powiedział po zwycięstwie 2: 1 zwycięstwo nad Minnesota przed dziennikarzami Jagr, zasłużenie słynie pierwszą gwiazdą meczu. “Nie czuję się dobrze, z jego przemówienia gry, mnie nie było. Więc chciałem trenować i upewnij się, że dziś będzie lepiej”, powiedział 43 letnią atakujący.

Udało się, nie było nic. Jagr do dwóch bramek zaledwie dwa strzały na bramkę. Trzynaście goli najlepszych czeskich snajper trwa rok niespodzianka NHL strzelił backhand strzał po zaledwie 27 sekundach gry, bramkarz Devan Dubnyk tylko przewrócił oczami, celem idzie do jego zapłaty. Jagr dodany zwycięskiego gola z pierścień na rękę w 49 minut.

Dla Jagr był trzeci mecz w sezonie, gdy sieć za bramkarza potargał dwukrotnie. “On ma duży wpływ na nas, porusza każdego zespołu,” on uchylił przed znalazł czeskie legenda Panthers Alex Petrovic. “Wciąż łyżwy, jakby miał 30 lat,” śmiał się z 23-letnią rodem z Edmonton.

Poza Jagr był kluczową postacią w meczu i bramki Al Montoya. Lider Roberto Luongo złagodzone na ławce, ale jego dublerem zrobił doskonale. Amerykańscy do 39 gabinetów 30letému nagrody zdobył drugiego człowieka pojedynek.

“Al było ogromne wsparcie dla nas,” zachwycony trener Gerard Galanta, co nieuchronnie musiał pamiętać, gdy rozdaje naniesionych Jagr. “Dał dwa ładne gole. Ale mogło być jeszcze lepiej, gdyby nie było kilka sytuacji, które mogłyby rozwiązać strzał, ale skończyło się za cel”, dodał trener zajęcia ich najbardziej produktywnych ludzi.

Rate this post