Jihlava może nas torturować, ostrzega trener Pilzna Krejci

“Musimy potwierdzić punkty z Liberca, postaramy się utrzymać zwycięską falę tak długo, jak to możliwe. Chłopcy sobie sprawę, że zaczynają oni ostatnią część sezonu, a być może w Libercu, widziałem bardzo ważne cechy zespołu takie jak spójność, ducha walki i wielkie pragnienie, aby wygrać. Wierzę, że będzie to kontynuować „powiedział trener Plzeň Karel Krejci, który wypełnia zobowiązania krajowego asystenta zespołu i zespół dołączył do środy.

” Po powrocie z reprezentacji pojechaliśmy do klasycznego trybu pre-match.Uważam, że chłopcy byli dobrze wyszkoleni i pochwycili pochodnie. Nie będzie wyzwaniem zakończenie ligi, „powiedział trener Victoria, którego zespół wiedział jedenaście mecze w wierszu goryczy porażki.

„Mamy już przez długi czas swobodniejszy reżimu, weekend była szansa na relaks, zarelaxovat cię i być z moją rodziną”, twierdził, korek Lukas Hejda, który cieszy się gorączkowym końca sezonu. „To będzie trudne, ale bardzo interesujący”, powiedział.

Mam teraz Jihlava dobrą formą, wygrał dwa z trzech ostatnich meczów.Strzelectwo wykonuje Petr Hronek, strzał zimowy z Vlasim, który zdobył trzy z pięciu bramek w Jihlavie.

Ponadto Viktoria wygrała tylko cztery z dziewięciu meczów w lidze. “Vysočina może nas torturować” – powiedział trener Krejci.

“Widziałem kilka ich gier i sprawiają, że czuję, że ich mecze na świeżym powietrzu siedzą bardziej niż w domu. Jest to zorganizowany, zdyscyplinowany zespół, który może nawet łączyć, ma dobrą fazę przejściową do ataku, a ich rasy są niebezpieczne. Nie mają nic do stracenia i nie dają nic za darmo “- dodaje Krejci.

Według trenera Jihlavy, Michaela Hippo, Pilsen wyraźnie stoi za obroną tytułu. “Grają celowo, koncentrują się na wynikach.Są przedmiotem taktyki “, powiedział słowacki trener.

Jeśli chcesz odnieść sukces w Jihlava, według niego, powinien przynieść większą wydajność w granicach zespołu i poszczególnych graczy. “Jestem przekonany, że zwycięstwo naszej drużyny jest w punkcie Zwycięstwa. Zaletą jest fakt, że Pilzno zagra bez presji, możemy dostać tylko do siebie i publiczność zaskoczyć. Chcielibyśmy, aby odpokutować grę przegrany w ostatecznym pojedynku przeciwko Pribram, „powiedział Hipp domu porażka 1: 3-cia

Kto będzie cieszyć wieczorem

Rate this post