Jihlava są zadowoleni z trenerem Kucera. Czy szczątki nie są jeszcze znane

„Jest to opcja kryzys, ważne do końca jesieni”, powiedział wtedy dyrektor FC Vysocina Zdeněk Tulis. „Zrobimy wszystko, co możemy, dopóki nie grał najlepiej i stół przesunie się w górę”.

To zostało osiągnięte. Jihlava, który po dziewięciu grał rund z czterema punktami skulony na ostatnim miejscu w tabeli, a następnie zdołał Slavia (1: 0), aby związać w Ostrawie (0: 0) zwycięstwo nad Brnie (2: 0) i odwrócić wszystkie trzy punkty Teplice (3: 2).

balance 10 punktów w czterech meczach FC Highlands przesunięty do pozycji dwunastej. Wentylatory są jasne: udane trener Kucera powinny pozostać z zespołem na część wiosennego sezonu. „Dzięki pracy jesteśmy bardzo zadowoleni”, powiedział Tulis.

Czy to oznacza, że ​​tzw. Tymczasowy trener może liczyć na przedłużenie swojej misji?To jest jasne. „Mamy oświadczył, że obecne rozwiązanie nie jest trwałe”, mówi Tulis. „Sytuacja zostanie rozwiązana po zakończeniu sezonu”

Problem polega na tym, że Kucera, który do tej pory koncentrowała się głównie na piłce nożnej młodzieżowej, aw 2006 roku ukończył z wyższym wykształceniem – licencjonowany trener młodzieży UEFA A, nie na kapitał obrotowy trener konieczne licencji UEFA Pro.

jako trener FC Vysocina i obecnie musi wykonać dyrektor sportowy Josef Jinoch która posiada niezbędne wykształcenie.Jeden dla klubu działa dobrze na tiskovkách

„Rozporządzenie w sprawie harmonogramu Synot lidze są trenerzy Kucera pozwalają uczestniczyć w procesie szkolenia i wrestlingu jako trener – specjalista”.. Mówi Tulis

W teorii wystarczy Kucera rozpoczął studia licencję UEFA Pro. Ale…„Badanie to zostało ogłoszone przez FARC, którą wnioskodawca około raz na dwa lata wymienia daty”, mówi Tulis. „Byłoby to pytanie – co mogę jeszcze zrobić. – zwracając się do przedstawicieli FARC, kto tu rządzi, gdy biorąc pod uwagę termin nowych kandydatów”

Innym możliwym rozwiązaniem byłoby Kučerovým asystent niedawno stał trener licencję UEFA Pro.Nie ma klub Jihlava wyjątkiem lad także Józef Vrzáček, Tomáš Jansa i Milan Bokša

A czy klub Jihlava mogą zdecydować się postawić na innego rozwiązania.. Nadejściem nowego trenera

Według informacji MF DNES w grze są jeszcze trzy nazwiska, w tym Luďka Klusáček. Były asystent narodowy zespół, który pomógł w ubiegłym roku na ratowanie Bohemians, ale również ma Hradec Kralove.

Jihlava są zadowoleni z trenerem Kucera. Czy szczątki nie są jeszcze znane 5.00/5 (100.00%) 1 vote