Julian Edelman pokazuje, dlaczego mógł być najważniejszym mężczyzną na play-offach

Z nim, są uzasadnione obelgami, zaszokowany zaszokowany, rzeczy z legendy z stycznia. Błogosławiona. Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo błogosławione.

Nawet jeśli wszystko poszło nie tak (co nie często), piłka jakoś znalazła Juliana Edelmana. I nic nie mogło być bardziej złe, powinno było być bardziej błędne, niż drugie i drugie w Kansas City 46 wczesną sobotę wieczorem, z New England Patriots stara się sól z siedmiopunktowym prowadzeniem z 1:08 pozostawione przez chucking Skórzana skóra na stoczni.

Zamiast grać bezpiecznie – rozdroża, ekran, minimalne ryzyko – Tom Brady wypalił napęd w kierunku Roba Gronkowskiego.Jedynie ścieżka lotu została zmieniona na trasie, gdyż szefowie poza ramparką Tamba Hali dostali łapkę – nie wystarczająco szybko, aby ją werbalną, ale wystarczająco szybko, aby ją wdawać w powietrze tak jak moneta, kiedy jest odwrócona. Nieprzerwanie patrioci na górze Szefowie przechodzą na piąty prosty tytuł gry AFC Czytaj więcej

Carom odłożył słuchawkę na zawsze, przez głowę partnera Hali, Derrick Johnson…i do poczekalni Edelman, Znacznik pierwszej pozycji.

Ballgame. Tak, jak oni to wyciągnęli. Albo nie. Z drugiej strony odwrotna liczba Brady’ego, Alex Smith, mogła tylko powstrzymać głowę z niedowierzania.

Voodoo? Magia? Szczęście? Matactwo?W przypadku patriotów i postseasonów – Nowa Anglia zeszła piąta prosta koja w meczu tytułowym AFC z 27-stu zwycięstwem nad Chiefs – każdy ma teorię, a teoria wszystkich ma podstawę.

Jeśli jednak zdecydujesz się na wypadek z Mojo z No11, który wciągnął 10 razy do Kansas City na 100 jardów w swojej pierwszej grze, odkręcając kości w lewą stopę w dniu 15 listopada.A ten Edelman, odbiorca slotu i byłego kolegium w Kent State, mógłby być nie tylko najważniejszym z nich w machinacjach mistrzów Super Bowl w obronie, ale piłkarzem o największym znaczeniu dla każdego zespołu NFL wciąż stojącego.

Rozważ to również: Od września 2013 r. Edelman opublikował gry o dziewięciu połowach lub więcej 16 różnych okresów; Pats są 14-2 w tych zawodach, w tym 4-1 w sezonie. I to: te 10 sobotnich połowów pojawiły się po trzech spadkach w pierwszym kwartale. I to: z Edelman’s 11 dotyka przeciwko Chiefs, osiem poszedł na pierwsze kroki.I to: z No11 w składzie startowym, New England są teraz 10-0, średnio 33,0 punktów na grę i huśtawka największego młotka w postseason. Bez Edelmana: 3-4 rekordy, 23.1 punktów na konkurs, a po prostu – dobrze, śmiertelnie.

“Chodzi mi o to, dobrze, że być z nimi” – powiedział Edelman, szef sieci NFL po grze. “Te statystyki, nie sądzę, że rzeczywiście mają znaczenie. Myślę, że chodzi o to, że wszyscy się spotkaliśmy, zignorowaliśmy hałas, co usłyszeliśmy poza budynkiem, po prostu wykonaliśmy i wygrałem grę “. Po ucieczce do końca sezonu regularnego i po jakimś czasie Tydzień, który podniósł czerwone flagi nad zdrowiem Gronkowskiego i obronnym końcowym wyrokiem Chandlera Jonesa, hałas był wszędzie.A przecież Gronk był Gronkiem pomiędzy białymi liniami przeciwko słonej sile Kansas City, złych pleców i wszystkich, dodając jeszcze dwa kolejne do swojego playoffa kariery łącznie osiem.I patrioci bezustannie poszli na największe atuty szefów – ich wtórny i szybki przejazd – otwierając konkurs, rzucając 14 prostych przejazdów, najwięcej na początku meczu playoffowego od 1991 roku.

Dostają Dan [Amendola], Gronk, masz tam ludzi, którzy są dobrzy gracze “, powiedział Andy Reid dziennikarzom z Kansas City. “I są pewne kombinacje, które mogą z tym zrobić, i robią z nimi dobrą robotę”.

W międzyczasie stare pytania dotyczące postaci zarządzania zegarami Reida na powrót na stół, a także Pozornie coroczna debata w mieście Fontanny o tym, czy Big Red czy Big Alex są jeszcze jedną z serii kombinacji trenerów i składu drużyny w Kansas City, które nie są w stanie zmienić dźwigni postseasonowej z “dobrego” na “wielką”. Dwa przyloty, szefowie pojechali do Pats ’32 z 3: 38 i wszystkie trzy limity czasu, aby spalić.Znaleźli strefę końcową – ale zajęło dziewięć sztuk, a kolejne dwie minuty i zejść z niego na zegar.

W przeciwieństwie do tego, Bill Belichick w Nowej Anglii stracił tylko jeden próbny test okrążenia w domu, Bluza z kapturem: Dla zespołów Jets w latach 2010-2011 i (a nie w zespole) Mark Sanchez. Ale to była obrona Rexa Ryana, która odbyła się dnia, wyrzucając pięć razy Brady’ego i naciskając na niego niezliczonych innych. Główny koordynator ds. Defensywy Bob Sutton był wtedy trenerem linebackera Ryana, a lekcja była jasna: bałagan z czasem Brady’ego i pocieszeniem, a krótkotrwała gra Patriotów unravels, pasmo nici, jak stary sweter.

P> sobota, sweter uderzył.Brady nie został zwolniony – cholera, rzadko się go dotyka. Weteranowy sygnał-rozmówca zakończył ośmiorga z 11 przechodzi na otwarcie gry, 80-stoczni, śmierć tysiąca kawałków papieru, zakończone ośmioma stoczniowymi, plecy plecy przechodzą do Gronkowskiego, które miały gospodarzy siedmiu przed Konkurs miał pięć minut. Pats przeliczyli wszystkie cztery z pierwszych czterech prób trzeciej i nie przeszkadzali, aby oddać piłkę, dopóki ich 15-te spotkanie nie zostanie wzburzone. Dzięki No11 nie musieli tak naprawdę.

Rate this post