Kapitan Zlin nie może się doczekać ligi: Wolałbym już trenować

“Wciąż czekamy na oficjalną weryfikację naszego przywództwa. Ale mam nadzieję, że to wyjdzie. Wielu chłopców z naszego zespołu będzie miało marzenie “- mówi Železník.

W przypadku armaty drużynowej pierwsza liga to osobista satysfakcja. Dwukrotnie otrzymał najwyższą ofertę, dwukrotnie przekonał go właściciel klubu Zdeněk Červenka. Ostatni raz w zimie.

“Za każdym razem, gdy obiecał mi, że pójdziemy pewnego dnia, nie pójdziemy. Dokonanie tego ma duży kredyt, za który chciałbym mu podziękować.Piłka nożna na żywo 24 godziny na dobę, teraz jestem szczęśliwy „chowam Železník entuzjazm.

A czy to nie zmniejszy ani fakt, że Zlín heads-up” na „trzecie miejsce Ligi Narodowej administracyjnie z zielonym stole. </P >

„Tak, to lepiej, aby świętować na boisku podczas kopania go samodzielnie. Ale wiele zespołów, które odgrywają obecnie ligę, poszedł ze stron nepostupových i od tego czasu nie trzyma „, mówi Železník dwie jednostki – morawskich. Slovacko i Brno

W sekretnie podejrzewa, że ​​Zlín pójdą. Trudności Varnsdorf z niewystarczającą stadionu wiedział każdy, kto jest zainteresowany w Premier League.

„Nie jest łatwo zapewnić miliony w jego budowie.Byłem trochę zaniepokojony, że będą grać w Jabloncu roku, a następnie zapłacić karę za to, że brakowało „, przyznaje.

uczucia graczy Varnsdorf może wczuć. „Wiem, że to był bardzo okrutny dla nich, choć niektóre z konieczności do matematyki. Są lepsze, ale mają oferty z Premier League i na pewno będzie korzystać. Ale z drugiej strony, zasady są jasno podane, a nie stale narusza „, konkluduje Železník temat Varnsdorf.

Teraz wygląda SYNOT rozpoczęcia ligi w lipcu. To by Nacala przyszłym roku w drugiej lidze, władza nie mogła sobie wyobrazić. „Wielu facetów takich jak ja, byłoby trudno znaleźć motywację.Po sezonie powiedziałem, że muszę zostawić miesiąc, ale teraz muszę iść ćwiczyć jutro spokojnie, „wygląda Železník rozpoczęcie drążenia latem.

Z kim Zlin w ponownych starć premiera Major League determinuje los 19 czerwca a Zeleznik ma wyraźne marzenie o marzycielu: “Nie chciała dopingu Sparty. Mając ją w pierwszej rundzie w domu, to byłoby coś. „

Strach, że Zlín na głównej scenie ligi nie udało, nie. “Możemy iść o krok z podniesioną głową. Wiosną pokazaliśmy, że łączymy siły. Budujemy na szczeniętach i nie spodobałoby mi się, gdyby się zmieniło. Musimy wzmocnić, ale muszą istnieć gracze, którzy przekraczają nasze. “

Rate this post