Karlovy Vary wprowadzi kolejną amerykańską ruletkę w sobotę

„Jeśli wszystko pójdzie dobrze i wszystko zostanie rozwiązany dokumenty transferowe pojedzie z zespołem do Strakonice,” mówi kierownik klubu oblepione Roman Maleček. Rehashed trener Lokomotywy Ludovít Smačko zadowoleniem dwudziestu dwóch rozgrywających się w kabinie w środku i dla niej przygotowaliśmy krótki test gra, w której wcześniej nie udało mu inne rozgrywających Stanów Zjednoczonych Samish Powell.

Ponadto, musiała Thomas przechodzą przez klub również badania lekarskie , a następnie kierownik Malecek zaczął zajmować się dokumentami dotyczącymi transferu.Thomas, przed wejściem do Karlowe Wary, poprzedzony wielką renomę w ciągu ostatnich trzech lat spędzonych w najlepszej drużyny uniwerek Oregon Ducks w tym sezonie i za granicą NCAA mogę powiedzieć o moim występy nominacji do wyboru najlepszych zawodników w Zachodniej Konferencji.

W ostatniej edycji konkursu do 168 cm wysokości straży punktowe zdobytych w statystykach dla średnio grał 28 minut w dwudziestu siedmiu rozegranych, 13.6 punktów, 3.4 asyst i 4.9 zbiórek. „Miejmy nadzieję, że Ariel będzie udany i pomóc trener Smack w ostatnich meczach grupy ligi i post-A2”, mówi kierownik Karlowych Warach klubu.

Pierwszy ostry test Thomasa czeka w sobotę o 16:30 Stargate Arena w Strakonicach.Gospodarze są obecnie dziewiąte stoły Ekstraliga, aw ich szeregach, na przykład, gra Irena Vrančič wciąż Lokomotywy koszykarza w ubiegłym roku. „Nie tylko staramy się podnieść głowę, ale przede wszystkim mamy do przedstawienia wyników, które mogłyby doprowadzić wreszcie upragniony punkt wkład w walce ratowniczej” pragnie Maleček.

lokomotywa jest w tabeli obecnie na ostatnim miejscu i krócej koniec wyciąga zbyt daleko we wzajemnych meczów Strakonice. W siódmej rundzie na dworze dom dla przeciwników gonił cały mecz na siedemnaście sekund przed końcem sięga do amerykańskiego tria państwowej Błażejewski do co najmniej 60:60 po dogrywce, ale sam gracz osobisty Faul Strakonice zwolniony natychmiast z powrotem do zarządzania i innych Troika jej próbę wyszedł.Seria rzutów karnych ostatecznie sprawiła, że ​​Strakonice dorównują sobie w stosunku 60:63.

Rate this post