Koller jest wciąż w ruchu po Blažková wystawy jest on teraz w oczekiwaniu na dalsze

Były napastnik zespołu narodowego futbolu Jan Koller spędza dużo aktywnych emerytur i mówi, że jest ciągle w ruchu. W piątek w Pradze, uczęszczał bramkarza pożegnalny Jaromír Blažek, dziś przenosi się do Dortmundu, gdzie przed 83 tysięcy widzów zagra na rzecz innego byłego kolega Dedého.

Ponadto dvaačtyřicetiletý asystent Koller pozostaje w C-zespołu Monako, a także działa jako ambasador Bet365 turnieju dla dzieci w Czech Budejovice.

Mimo, że lato dla wszystkich zespół Gwiazda Blaza domu przeciwko Sparcie zdobyć, on cieszył się mecz. “Oczywiście, działania te są wygodne, że spotkamy się ponownie po wielu latach. Więc te wystawy został ostatnio więcej, ale to jest pyszne”, powiedział dziennikarzom Koller. “Letni zacząłem karierę, więc jest to dobry powrót”, powiedział historycznie najlepszy strzelec reprezentacji Czech.

Jego wzajemnej Blažka traktowane jako doskonały partner. “Mam go za szczególnie dobre wspomnienia, bo dałem mu swoją pierwszą bramkę w lidze i różni się od pracy w nároďáku. Był zawsze rezerwowego bramkarza, ale wziął go dobrze. Był ostoją dla innych Bet365 bramkarzy i zawsze był w partii,” pochwalił loučícího bramkarz.

On pozostaje w doskonałym stanie i myślę, że następny Unibet bonus świąteczną akcję piłki nożnej. “Czuję się dobrze, trzymam go i jestem zadowolony zaběhám. Nawet w soboty chodzę do Dortmundu, gdzie mój były kolega Dede również mecz pożegnalny wystawa. Tam naprawdę doczekać zostaną wyprzedane, a 83000 osób, więc to jest taki ciepła na tej sobotę, “powiedział Koller, który grał dla Borussia od 2001 do 2006 roku.

Choć Stadion Westfalia jest świadczeniem na wsparcie brazylijskiej były Dortmund wyprzedane na Blažková pożegnanie kariery przyszedł tylko sześć tysięcy widzów. “Oczywiście, że to zasługuje na Bet365 pełny stadion, ale i tak muszę podziękować publiczności, że przybył jako Jarda przyszedł się pożegnać,” powiedział były napastnik, nazywany “Dino”.

Program został ostatnio bardzo zajęty. “Jestem zawsze w ruchu, trochę sportu, jestem asystentem trenera w Monako, C. Teraz jestem również ambasadorem turnieju dziesięciu facetów w Czech Budejovice, skąd przyszedłem, i będę tam do niedzieli. Więc oddany dzieci”, powiedział Koller.

Ze względu na niezwykłą moc jego zajęty harmonogram nie udało się wsiąść do swojego klubu Bet365 bonus macierzystego Smetana Lhota w klasie IB. “Niestety, teraz jestem naprawdę nie przychodzi, ale na jesieni, gdy musiałem złapać dwa mecze i dwa na wiosnę też,” powiedział Koller.

Zdalne monitory i walczyć drużyny narodowej zakwalifikować się do Mistrzostw Europy 2016 i uważa, że ​​opłaty Pavel Vrba odegrali kwalifikacje miejmy nadzieję, po drodze do końca. “Jim pomógł w wynikach innych zespołów, zwłaszcza Turków i Holendrów, którzy przegapili to kwalifikacje w dobrej formie. Więc musimy używać i byłoby grzechem, jeśli nie udało się”, dodał gracz rozpoczyna się 91 i 55 bramek w drużynie narodowej.

http://esperal-krakow.com.pl/

Rate this post