Koudelka naśladował atmosferę wyścigów. I wierzy, że następny dzień będzie lepszy

Koudelka tym sezonie wygrał cztery wyścigi Pucharu Świata, a trzy z nich zawsze triumfował następnego dnia na tym samym moście. I tak zadziałało w innych wyścigach. W związku z tym, ze trener Richard Schallert zgodzili się, że tym razem w kwalifikacjach, co jest inaczej czeski numer jeden tylko trening, starają się skłonić konkurencyjną atmosferę.

„Nie wiemy, dlaczego zawsze lepiej następnego dnia, ale to prawda, “Koudelka powiedziała, a wyimaginowana rasa w kwalifikacjach wyszła. Upadł do 92 metrów i znalazł się wśród elity. “Czuję się świetnie. Wyobraziłem sobie, że naprawdę będę się ścigał, a skok był całkiem niezły. Rezerwy są tam, ale jest to krok do przodu, „twierdził zworkę.

Był zadowolony, że poprawiła się uczucie od czwartku praktyce.Pierwsze dwa skoki w Falun były niepokojące. “To było trudne, a ja byłem denerwujący, zrzędliwy i nie było mi łatwo”, przyznał.

Austriacki trener poszedł wieczorem wieczorem do pokoju, żeby wszystko powiedzieć. “Powiedział:” Hej, to nie tak działa. Zrobiliśmy jasny plan i ważne jest, aby skakać swobodnie iz radością. I oczywiste jest, że skoki są dobre “, powiedział Koudelka.

Przed sobotnim wyścigiem, który rozpoczyna się o 16:30, Koudelka czeka, aż technika strojenia wyschnie. W przeciwnym razie będzie miał wolny dzień i życzy sobie promieni słonecznych. “Nabrałbym trochę energii, trochę radości, a potem mam nadzieję, że ją sprzedam” – powiedział.

Przeciwnik nie dostrzega walki o zwycięzcę. “Nie warto patrzeć i podkreślać, jeśli skaczą daleko. Mój występ jest ważny.Zamierzam skoncentrować, więc jestem zadowolony z wyścigu i zobaczyć, jak to będzie dla innych „, powiedział przedstawiciel dwadzieścia pięć lat.

Skoczył w przygotowaniu nowe buty i stosować je w wyścigu, a także nowy garnitur. Miał wszystko, co sądzą sędziowie, aby wiedzieć, że nie ma kłopotów. „W lecie, kiedy zdyskwalifikowany przez dłuższy butach”, wspomina.

Jak zawsze idzie gładko ogolony skoczek wyścig. Mimo że trener, który wyhodował swoją długą brodę, zdradził go. “Ritchie powiedział, że ten, kto będzie grał, nie wygra. Ale zawsze golić po kwalifikacjach i nie zmieni „, powiedział Koudelka.

Rate this post