Które Nocnik Krzesło Czy trzeba za Potty Training?

Narzędzie to jest dobre słowo dla rzeczy, które musisz ciągnąć tę pracę od prawej! Pierwszą rzeczą, jaką należy rozważyć zakup jest krzesło nocnik. Możesz pozwolić tag dziecko na przejażdżkę. To ważne dla dziecka, aby poczuć się jak krzesło nocnik należy do niego. On z pewnością czuć się w ten sposób, jeśli twoje dziecko jest jak kopalnia. Pozwól mu wybrać ją. Będziesz zadowolony ty.

Rodzaje krzeseł nocnika

Czy uważasz, że istnieją dwa rodzaje potties? Wiem. To jest niesprawiedliwe, biorąc pod uwagę mamy tylko jedną! Krzesło nocnik, który przypomina trochę toalety jest najdroższe. To kosztuje wszędzie od $ 20,00 $ w wysokości 30,00. To sprawia, że ​​łatwo maluchy usiąść i wstać. Plus, pokrywa daje dziecku dobre oparcie. Jest zdecydowanym faworytem dla wielu rodziców.

Rodzice, jak to tak bardzo, ponieważ krzesło nocnik stoi samotnie na podłożu. Niektóre z tych potties ozdobione są lalki, samochody lub zające. Istnieją również pewne nocnika, że ​​odtwarzanie muzyki. Lubię ten typ nocnika, ponieważ jest łatwy w użyciu. Można również zabrać ze sobą. Najlepsze jest to, że posiada pokrywę, dzięki czemu można zachować to zamknięte w tych dobrych dni.

Drugi typ nocnik krzesło nie jest to krzesło w ogóle. Lubię myśleć o tym jak poduszka nocnik. Pasuje przytulny nad pełnowymiarową WC. Poduszka siedziska jest jak na trochę z tyłu. Jest to wielka przemiana przed albo po nocnika. Nie ma potrzeby czyszczenia dziura jest mniejsza, dzięki czemu nie trzeba się martwić o swój mały jeden falling in.

W skrócie, tutaj są zalety i wady każdego rodzaju przenośnego nocnika.

Samodzielny nocnik

-Pros: Łatwy w użyciu dla malucha

-Cons: Musisz zrzucić

Muzyczny nocnik

-Pros: Maluchy jak dźwięki

-Cons: Musisz zrzucić

Nocnik Poduszka

-Pros: Nie musisz zrzucić

-Cons: Siedzi wysoko na WC

Jeśli nocnika poduszki to Twój wybór, a następnie będziemy chcieli kupić stołek, aby przejść wraz z nim. Stołek pomaga maluchy wspinać się i wyłącza w toalecie. Ok, więc masz jakieś pojęcie o rodzaju krzesła nocnik, które są tam, wystarczy wybrać, który jest najlepszy dla swoich dzieci.

Rate this post