Kulejąc po podziale powrotem czwarte miejsce w Pucharze Świata w Albstadt

mistrz olimpijski Jaroslav Kulhavy pierwszy międzynarodowy rozpocząć po marca złamanej ręki, zajął czwarte miejsce w wyścigu Pucharu Świata w przekroju roweru górskiego kraju, w Albstadt. Katerina Nash był, podobnie jak w przypadku otwarcia serii w Australii, Cairns dziesiątej.

Kulejąc Jedenatřicetiletý ukończył w Niemczech pierwszy wielki wyścig sezonu, po początek marca przyniósł podwójnego złamania w spadku Cyprze. Na początku roku olimpijskim miał złoty medalista z Londynu do pominięcia nie tylko początkową część SP, ale także mistrzostwo Europy.

Kulejąc większość wyścigu na czole, przeniósł się na pozycji medalowej, ale w dwóch ostatnich rundach spadł na czwarte miejsce.

“On, który śledzić mnie źle, jestem bardzo zadowolony z wyniku. Myślę, że to był świetny wyścig, powraca do miejsca, gdzie był,” powiedział Kulhavy mtbs.cz serwera. “Nie miałem pojęcia, w jaki sposób jestem za pewne straty szkolenia było, więc wolę dwie ostatnie rundy jechał bardziej uważnie mi się nie dostać. Nie chciałem ryzykować, zwłaszcza tras, mimo wszystko tylko czwarte miejsce było dla mnie w tym momencie piękne, istotne z punktu widzenia punktów “, dodał.

Zwycięstwo, które przekazał najlepsze rowerzystów obecnie Nino Schurter ze Szwajcarii i Francuz Julien Absalon, który na mecie na asfalcie pokazał zryw wyścigu etapy wyścigów drogowych. Z ciasnych wygrywa radował Schurter i zdominowana drugim wyścigu sezonu.

Rate this post