Lev Praga w piątek rozpoczął sezonie playoffs hokej

Nemec nadal nieposłuszne myśli ucieka gdzie indziej. “Moja żona nazywa się przed meczem, że jej wody płodowe. Byłem trochę zdenerwowany,” przyznał. Jednak pojedynek otwarcia z Medvescak Zagrzeb zarządzane świętował wygraną 4: 3 i pobiegł do szpitala. Tam czekał kolejny zachwyt: zdrowe dziecko i żonę. “Tak dzisiaj byłem w pokoju”, powiedział po sobotnim triumfie, 5: 2 Leo zaczął szczyt, podczas wizyty w playoffs nie jest niesamowite. W piątek w pojedynku przeciwko Zagrzeb przyszedł do 4.157 widzów w sobotę 4 555. “na zewnątrz było dość, by Matějská plus hokeja w Pradze jest naprawdę dużo. Nic z tego. Znowu z drugiej strony muszę powiedzieć, że w mniej niż pięć tysięcy osób nie złe sceny, “pochwalił kapitana Jiri Novotny.

 

“To było trochę nerwowe, ale cieszę się, że wszystko poszło dobrze”, powiedział 29 letni obrońca. A to ciekawe równoległe pobierane z jego czas w Karlowych Warach. “Tam, w pierwszym ćwierćfinale 2009 narodzonego syna Lukáš Mensator w. A potem zdobył tytuł.” Ma Lev jeszcze bardzo daleko, ale zaczął playoffs znacznie lepsze niż przed rokiem. Podczas gdy rok wcześniej nie wygrał w pierwszej rundzie przeciwko CSKA Moskwa lub meczu, prowadzi po pierwszych dwóch pojedynkach ponad Medvescak 2: 0TH Ale walka jest daleko od nawet w tej serii, który Zagrzeb wewnątrz i na zewnątrz, to robi wielką różnicę , Chorwacka metropolia jest udane hokej i zawsze spieszyć domu szaleje halę.

 

“Jestem naprawdę doczekać. Istnieje hotheaded zwolennicy, jak i publiczność chcę”, powiedział Niemiec. Lew miał w sobotnim meczu najbardziej wyższości przeciwników zalecał jedynie z pojedynczych zdarzeń. “Niektórzy gracze Medvescak widział, że wyciągnął nogi”, zauważył czeskie obrony. “Ponadto, korek właścicielem stupid wykluczeniem”. O tak: koniec drugiego okresu po opóźnieniu Zagrzeb dostał podwójne osłabienie, które Lev użyty do porównania i mecz i rozpoczął swój pomyślny zwrot. Pierwsze kroki do replikacji “Carlsbad” trip więc Nemec et al. tyłu. W poniedziałek w Zagrzebiu kotła można zrobić więcej.

Rate this post