Liga Mistrzów i Kometa? Szansa dla młodych ludzi, ale dodatkowa liga to więcej

Europejski Konkurs na czeskie kluby hokejowe nadal nie jest bardzo prestiżowy. W piłce nożnej jest to cel dla Europejczyków. Meta, którą każdy zespół chciałby osiągnąć raz. Więc w tym hokeja będzie wiele klubów chciał nawet prędzej raczej unikać.

Jednak to nie tak dawno temu, hokej Zlín nie jest tajemnicą, że będzie mistrzem w sezonie 2013/2014 grał lepiej. A co Litwinow, który z wąskiej kadry w dwóch konkursach nie ma większych szans, a na koniec „potitulové” sezon w ratowaniu Extraliga górę fazie playoff.

W mistrzostwach Brno tydzień przed pierwszym meczem z norweskiego Stavengera już oglądać na konkurencję z bardziej pozytywnego punktu widzenia. Przynajmniej jako szansa dla graczy bez doświadczenia w hokeju światowej.

„Dla młodszych facetów jest to okazja.Dla tych, którzy jeszcze hokej rozwijać, poprawiać, a jeśli nie są oni w drużynie narodowej, więc nie jest to faktycznie jedyny sposób, aby spotkać innych stylów hokeja „, powiedział, że jego widok konkurencji Captain Comets Leos Cermak.

Miał stary Liga Mistrzów grał temu. Nawet w najlepszym rosyjskiej Ufie. Ponadto, w ostatnim sezonie obserwując kampanię Sparta Praga, który dostał się do finału konkursu.

„Sparta w styczniu miał doskonałą formę i był w stanie sprzedać jednostki z najlepszymi w Europie.Z drugiej strony, czeskie play-offs, gdyż będzie wtedy na wyczerpaniu i może dlatego wykluczono 4: 0 w meczach „, ostrzega Cermak

mieszkańców stolicy, ale pojawiające się konkurencja wykonana w znacznie reklamy Czechy..

Kometa ma nadal przewagę nad swoim rywalem.

W Pradze, podobnie jak w innych miastach poza miastem, początkowo zarezerwowano widzów Ligi Mistrzów. Frekwencja była poniżej średniej w porównaniu do ekstra. Naprawdę zaczęło się wspiąć z udanym play-offem. W stolicy Morawskiego można oczekiwać zainteresowanie widza od pierwszych pojedynków.

„w Brnie, głodny każdej hokeja.Poza tym fani idą do Komet, niezależnie od swojego przeciwnika “, uśmiecha się Čermák.

Zespół z Brna nie ogłasza nawet ambicji wygrania Ligi Mistrzów.

“Żadna drużyna w Europie nie ma wyższej ligi niż sama”, powiedział Cermak, 36-letni, pewny siebie, ale dodaje: “Ale wiesz,

Rate this post