Litvínov zmienił przygotowania, poprawił swoją obronę i przejdzie do historii

Jiří Šlégr już uratował w zeszłym roku po zwolnieniu Milana Razýma, teraz po raz pierwszy wchodzi w sezon jako główny trener. Pełni trzy role, a także jest dyrektorem naczelnym i dyrektorem naczelnym. „Postanowiliśmy podążać ścieżką naszego potomstwa w zespole trenerskim” – powiedział Šlégr, który wybrał Jindřicha Kotrlę i Radima Skuhrovca ​​na asystentów.

Świeży wiatr gdzie indziej

Rostislav Dočekal to nowy człowiek zarządzający, pracujący jako ekspert i doradca, nowe stanowisko w Verva. „Zdobyliśmy osobowość, która od dłuższego czasu jest aktywna na kilku poziomach zawodów hokejowych. A ze względu na wiek naszych starszych graczy musimy zacząć szukać przyszłości nie tylko w naszej młodości, ale także w rozgrywkach pozagalarnych i innych.To parkiet Rosťi ”- wyjaśnił Šlégr. Dočekal ostatnio pracował w Znojmo, grając w międzynarodowym EBEL. „Jesteśmy odpowiedzialni za młodszą Pepę Beránek”, Dočekal mianował dyrektora sportowego, „i konsultujemy się z Jirką Šlégr we wszystkich sprawach. Musimy bronić gracza, dlaczego go chcemy, ma prawo weta. ”

Fitness by company

Fitness Trener Ondrej Jezek odszedł. Fizyczna gotowość nowej firmy Andrle Sport, która przygotowuje również hokeistów z NHL i sportowców z innych branż. „Trenowaliśmy zupełnie inaczej niż kiedyś. Ale myślę, że ocenimy to po sezonie. Kiedy wiemy, jak utrzymywała nas sprawność fizyczna. Jestem ciekawy – powiedział kapitan Michal Trávníček.Gracz opiekuje się fizjoterapeutą Pavelem Wildumetzem, który przybył z Chomutova.

Stabilny budżet

wyczyścił historię o sto milionów marek i nie zmienił się w tym roku. „Porusza się w tych samych liczbach, co w poprzednim sezonie. Z Unipetrol mamy umowę na ten i następny sezon ”, ujawnił Šlégr. Unipetrol jest właścicielem klubu. „I znów otrzymał od nas większość budżetu Litvínova. Jesteśmy partnerami klubu od jego powstania, tj. Od ponad 70 lat – powiedział z dumą prezes Grupy Unipetrol Tomasz Wiatrak.Dzięki współpracy z właścicielem i komplementariuszem przyszedł 19-letni polski napastnik Paweł Zygmunt. „Jest świetnym hokeistą w swoim wieku, widzimy w nim przyszłość” – powiedział Josef Beranek, młodszy dyrektor sportowy.

Offensive defence

< p> Największym hukiem była obrona. Karel Kubát powrócił, Adam Jánošík pochodził z KHL, Verva uzyskała prawa do Jana Ščotki z Pardubic, przywiozła talent Jiří Říha z Kladna, a David Štich z Chomutova poprowadzi grę chemików. Marek Trončinský pomoże miesiącowi z powodu kontuzji Štichy i Šestáka.

„W ubiegłym roku po odejściu Kubata mieliśmy największy problem z liniami obronnymi i rozgrywkami o władzę. Udało nam się stworzyć ofensywnych i dobrze wyszkolonych obrońców ”, zadowolona Šlégra.W polu bramkowym Michaela Petrasek zastąpił David Honzík z Jihlava, będzie drugi po Jaroslava Janusie. Tylko David Tůma opuścił atak. Trenerzy ćwiczą Richard Jarusek, uczestnik Pucharu Świata 2016.

Plener za granicą Czeski hokej: mecz poza ligą ze Spartą będzie pierwszym w historii za granicą, a mianowicie w Niemczech. Otwarte zawody rywali zobaczą 4 stycznia drezdeński klub piłkarski Rudolf Harbig Stadium dla 32 000 widzów. „To wielkie wydarzenie dla klubu, nas, graczy i fanów. Nie mogę się doczekać, ”Trávníček nie może się doczekać.

Zacznij od Brna Wrzesień u siebie z Brnem, następnie jedzie do Pilzna i gości Pardubice.Pozostaje tylko próba, która odbędzie się w czwartek o 17:30 w słoweńskim mieście Ústí nad Labem. Dotychczas Litvínov wygrał cztery razy w okresie testowym i pięć razy przegrał. Cel Extraligi? Jak zawsze Play-off.

Rate this post