LVbet bonus code

Za pomocą narzędzia “PlayZone” możesz włączyć na żywo następne zdarzenie, które wystąpi w meczu w określonym przedziale czasu. W piłce nożnej jest to rzut wolny, spalony, żółta kartka, z dala od bramki, rogu, czerwonej kartki, bramki. Od maja 2017 r. Opcja ta była ograniczona do piłki nożnej i koszykówki, ale w przyszłości wybór powinien zostać rozszerzony.

Narzędzie Multi Live pozwala graczowi stworzyć własną stronę i dodać do niej 4 wydarzenia na żywo, aby obstawiać je w tym samym czasie.

Usługa “Sprzedaż kuponów” pozwala klientowi sprzedać swój zakład bukmacherowi przed końcem meczu i natychmiast otrzymać pieniądze na konto. Dolny i górny pasek częściowej kwoty sprzedaży są indywidualne dla każdego zakładu i zależą od sytuacji w grze. Czasami można sprzedać tylko pełny zakład Usługa dotyczy pociągów ekspresowych, singli (pojedynczych) i systemów. Ta funkcja może być używana w bloku “Ostatnie zakłady” lub w menu “Moje konto – Historia licytacji”.

Usługa ubezpieczenia stawek płatnych umożliwia ubezpieczenie zakładu w całości lub w części. Jeśli zakład nie zostanie zagrany, kwota ubezpieczenia jest zwracana klientowi. Koszt usługi opiera się na aktualnym stawce ubezpieczonej stawki. Właściwie lvbet bonus code w przypadku pociągów ekspresowych i ordinars (single).
Stawki minimalne i maksymalne

Minimalny zakład na dowolne wydarzenie wynosi 20 rubli.

Maksymalny zysk to 1 milion rubli.

Platformy i zakłady na telefon komórkowy

BC “LVbet” korzysta z własnego oprogramowania.

BC ma mobilną wersję strony oraz aplikacje na iOS i Androida.

Produkty

Ten bukmacher oferuje następujące produkty:

  • zakłady sportowe;
  • zakłady eSportowe;
  • wirtualne zakłady sportowe.

Możesz obstawiać na loterii, show biznes, programy telewizyjne, imprezy pozasportowe.

Oferuje klientom centrum meczowe ze sportowymi statystykami.
Wsparcie

Usługa wsparcia BC “LVbet” działa przez całą dobę. Operatorzy odpowiadają przez telefon i e-mail.

Informacje kontaktowe dotyczące pomocy technicznej można znaleźć poniżej na tej stronie recenzji.

LVbet bonus code 5.00/5 (100.00%) 1 vote