Maslar już myśli o Golden Tret i walce z Husillosem: Czekam na niego

W finale zajął trzecie miejsce, ale dwa pierwsze biegaczy Sędzia zdyskwalifikowany vyšlápl w jego karierze. Podobnie, niektóre kwartały spadły w półfinałach. Takie są zasady.

„Wszyscy gratulowali mi i powiedział, że jest to wina tych biegaczy, że gdybym to zrobił, więc uderzyłem dobrze”, powiedział Maślak, że zaraz po wyścigu nie czuć się jak zwycięzca i tytuł skomentowałem. “Otrzymałem także wiele pozytywnych wiadomości, które bardzo mnie ucieszyły.”

Sezon w Hallu już nie istnieje.We wtorek Maslak poleciał do Afryki Południowej na 36-dniową sesję.

Czego najbardziej chce pracować? “Wszystko” – uśmiechnął się. “Szybkość jest ważna, ponieważ wydawało mi się, że mam pewną wytrzymałość w dobrym bieganiu w finałach w hali.”

Czy nadal może się poprawić w wieku 27 lat? “Nie wiem, ale zdecydowanie nadążam. Wierzę, że mogę się jeszcze szybciej.Kiedy jestem zdrowy, to pójdzie w górę. “Pavel Maslák pragnie popchnąć się dalej na torze zewnętrznym, gdzie jego europejski tytuł jest największym sukcesem w 2012 roku.” Jak dotąd, piłka wciąż się poprawia, ale wierzę, “Już w Europie ma wielkich przeciwników, co potwierdził w Birmingham Hiszpan Oscar Husillos, który stracił tytuł przez dyskwalifikację. I razem będą rywalizować w Golden Tretters. “Czekam na niego”, powiedział Pavel Maslak. “Nasza walka będzie kwestią tego, jak oboje będziemy się przygotowywać.Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będzie ciekawa walka i mam nadzieję, że ciekawy czas. „

zgodnie Kolce menedżer będzie spotkanie z Husillosem Maslak może być zwiastunem tego, co będzie się działo na Mistrzostwach Europy w sierpniu w Berlinie. „Walka o tytuł, ale nadal chce rozmawiać nawet Brytyjczycy i Belgowie,” powiedział Juck.

Co kiedykolwiek Maślak z Husillosovi wie? „Wystarczy, że szybko zaczął biec w ubiegłym roku, kiedy miał trochę czasu do 45.10 sekund. Ale przed tym, nie oglądać dużo „, powiedział najlepszy čtvrtkař na świecie w holu. “Oczywiście jest podobny do mnie. Również czwartek nie trenował, a kiedy minęła, kopnął go tak jak ja w roku 2012. W tym czasie po prostu biegł czas 44.91 sekundy i był mistrz Europy na torze.Kiedy jesteś na topie nowej dyscypliny, jesteś podekscytowany, prawie tak. “

Rate this post