Mistrzostwa Rosji to nie to samo?

Mistrzostwa Rosji 2013/14 ledwo się zaczęły, a my już byliśmy świadkami nieoczekiwanych rezultatów, imponujących serii i strzelania extravaganzas.

Tylko trzy rundy zostały rozegrane, ale będzie wystarczająco dużo wrażeń na cały sezon. Nie wiem, jak ktokolwiek, ale chciałem oglądać rosyjski futbol. Możesz otwarcie powiedzieć, że poziom drużyn dogonił, a każdy klub Premier League może dać niespodziankę. Weź przynajmniej “Rostów”, który zajmuje 2. miejsce i jest wśród drużyn pretendujących do miejsca w Lidze Mistrzów. Oczywiście, przed tym marzeniem, jak przed “Chinami na piechotę”, ale sama obecność wśród liderów “Rostowa”, który ostatnio walczył o zachowanie rejestracji w barażach, robi wrażenie. W ostatnich 13 sezonach, po trzech rundach, trzech najlepszych liderów lub outsiderów okazało się 9 razy. Honor został przyznany: “Wołdze” (3), – ostatnie 14 miejsce, “Spartak N” (1) – ostatnie 6 miejsce i wejście do Ligi Europy. Do tej pory nalchane grać FNL. Terek (2) – ostatnie 12 miejsce, FC Moskwa (3) – ostatnie 4 miejsce, Tom (1) – ostatnie 8 miejsce, a także Saturn (2) i Torpedo “(3) – ostatnie 11 i 7 miejsce, odpowiednio. W 2004 r., Po trzech rundach, Torpedo, który był już na drugim miejscu, zajął drugie miejsce i zajął piąte miejsce. Dziś możemy tylko marzyć o Torpedo w RFPL, a także o Falconie, który był trzeci na trzecim miejscu w sezonie 2001. W tamtym sezonie Samara Krylja Sowietow była liderką po trzech rozegranych meczach, zajmując piąte miejsce i wygrywając mistrzostwo Spartaka.

W tym sezonie “czerwono-biała”, jak rok temu, zaczęła się od trzech zwycięstw z rzędu, ale w poprzednich mistrzostwach po imponującej serii nastąpiła miażdżąca porażka Zenita – 0: 5. Co ciekawe, różnica w golach po trzech rundach jest taka sama jak w sezonie 2012/13 – 8: 2. Obraz prawie powtórzył się z wynikiem meczu trzeciej rundy. W zeszłym sezonie Spartak pokonał Dynamo 4: 0 na drodze, aw obecnych mistrzostwach, ustalając związek z biało-niebieskim, wygrał ponownie, 4: 1.

Rate this post