Mlada Boleslav po wygranej nad Pilzno zbliżył Cup Final

Gracze Mlada Boleslav są bliżej finału kubka krajowym, jak w otwierającym półfinałowej porażce MOL Cup Pilzno 1: 0 i zakończył serię 13 meczów bez porażki konkurencyjnych. Lider tabeli ligi, do której dołączył w raporcie kombinowanym, przesadził, ale przewaga dobrego wykorzystania tylko Ales Cermak. Wcześniej nie włącza kary Lukáš Magera. Odwet rozgrywany jest na 13 kwietnia w Londynie.

Podczas Mlada Boleslav dołączył w niemal najsilniejszym line-up, Pilzno trwało zaledwie ośmiu Sportingbet zmian w meczu przeciwko League w sobotę z Jihlava. Končal szansę także, po raz pierwszy dziewiętnaście Bocek lub mięsnym, który dołączył po poważnej kontuzji w konkurencyjnej meczu w formacji startowej Pilzna po raz pierwszy od listopada 2014 roku.

piłkarzy Mlada Boleslav były od początku i ma znacznie bardziej niebezpieczne w piątym minut hit wysoką tonację pasku Cermak. Kilka obiecujących szanse domowe dokręcone do końca.

Plzen Trzymając piłkę, ale ostateczna faza jest ledwo otrzymał. Tuż po zatopiony Centrum nagrywany na Končal. Znacznie bardziej obiecująca była próba z dystansu krajowym Janos, ale piłka skończyło się w barze. W 40. minucie Končal niepotrzebnie Sportingbet brakowało pukania Kalabišku i sędzia odgwizdał rzut karny Mark. Kapitan Mager jednak wielka fretki bramkarz Bolek, który szacuje się na imprezę i był w barze przed piłką.

Bolek natychmiast po zmianie stron i zażegnany Čermákova strzał. Plzen umieścić w grze na chwilę Kovářík i ulepszony, ale potem ją w ciągu tygodnia po kontuzji Duris miał drugi napastnik. Rannych dłoni zamienia Krmenčík miał problemy zdrowotne i miała Rajtoral, którego goście tropu rytm. Bek przedstawiciel Limberský nawet grać Sportingbet przez większość drugiej połowy, na pozycji defensywnego pomocnika.

Główna nadal jest niebezpieczna, ale Rada spalone dwa następne. Oni nie zrobił dokładnie w dobrych pozycjach nawet Magera i Kalabiška. Maksymalnie 74 minut na przemian Chramosta po kilku sekundach na boisku i znalezione Cermak od krawędzi pola spalone Bolek.

Viktoria miała żadnej odpowiedzi po raz pierwszy wiosną przyszedł Sportingbet strzelanie bezczynny. Jeszcze lepiej pozycji do odwetu może Mlada Boleslav wyciągnąć Chramosta z kiełbasą, ale w dobrych pozycjach nie powiodło się.

Rate this post