Młody brytyjski cricketer Adrian St John zastrzelił martwe w Trynidadu

Obiecujący brytyjski krytyk został zastrzelony podczas wakacji w Trynidadu po pozornym rabunku.

Urząd Spraw Zagranicznych stwierdził: “Jesteśmy w kontakcie z władzami po śmierci obywatela brytyjskiego w Trynidadu i jesteśmy gotowi zapewnić pomoc konsularną”.

, Który pracował jako doradca rekrutacyjny w Londynie. Gwiazda krykieta West Indies Chris Gayle napisał (a): Chris Gayle (@henrygayle) Takie smutne wiadomości, które słyszysz. Moje kondolencje z rodziną i Przyjaciele.Adrian St John był kapitanem akademii. #Sigh pic.twitter.com/Pg4OAmEMC6April 11, 2016

Akademia Chrisa Gayle, gdzie St John był kapitanem, otwarty w 2013 r., Aby “poprawić dostęp do wysokiej jakości edukacji, szkolenia i zatrudnienia dla zagrożonych młodych ludzi Na Jamajce iw Wielkiej Brytanii “.

St John grał również w Alleyn Cricket Club w południowym Londynie i na swojej uczelni na Uniwersytecie w Hertfordshire. Uh Cricket (@UhCricket) Zmarł na temat śmierci jednego z naszych absolwentów, Adrian St John. Nasze modlitwy są ze swoją rodziną.RIP Adrian pic.twitter.com/kskQWc2gBMApril 12, 2016

Lokalne media donosiły, że kradzież rozbójna odbyła się w Mt D’Or, na północy wyspy, gdy St John zatrzymał samochód, aby podbić córkę Pasażera.

kuzyn St John, Leandra Alexander, powiedział do T & T Guardian, że odwiedził kraj na karnawał i planuje powrót do Wielkiej Brytanii w przyszły wtorek.

“Adrian był Bardzo fajne i żarliwe. Był kochany.Nigdy nie był niegrzeczny, nigdy nie lekceważący, był chłodnym i cichym dzieckiem – powiedział Alexander.

Donovan Miller, trener i mentor St John w Akademii Chrisa Gayle’a, powiedział, że jest w szoku. “Naprawdę ciężko mi to pogodzić, jak ktoś mógłby coś takiego zrobić takim cudownym ludziom”, powiedział.

“Chciał, żebym poparł go, aby Karaiby i ciężko naciskać na krykiet. Właśnie skończył dyplom ukończenia uniwersytetu, który wspierał go również przez. “

Miller powiedział, że jeden z członków akademii zepsuł mu wiadomość w poniedziałek.Powiedział, że Gayle był jedną z pierwszych osób, z którymi zadzwonił i powiedział, że gwiazda krykieta znała św. Jana “całkiem dobrze”.

Friends opublikował zdjęcia na portalach społecznościowych St John w białych krykietach, Jeden z najruchliwszych i najpiękniejszych ludzi “.Tommy Smith (@ tommysmith4) W całkowitym szoku, gdy usłyszałam, że jeden z moich dobrych przyjaciół, Adrian, zmarł. Jeden z najruchliwszych i najpiękniejszych ludzi…. pic.twitter.com/BMCxgZrFxvPobierz 11, 2016Lee Mcilwraith (@LeeMouseMac) Całkowicie zszokowany. Przywilej, który z tobą grał Adrian St John. R.I.P #olcc pic.twitter.com/U2jGXozaoNApil 11, 2016Alleyn Cricket Club (@alleyncc) Adrian St John, który zagrał dla nas 85 razy od 2009 do 2014 r., Został zamordowany w Trynidadu. Jesteśmy zdruzgotani. Pic.twitter.com/bBDB0EIELLApril 11, 2016

Młody brytyjski cricketer Adrian St John zastrzelił martwe w Trynidadu 5.00/5 (100.00%) 1 vote