Musimy grać zespołowo, mówi Karviná Marjanovič przed półfinałami

Mogą Karviná uważane faworytów, gdy idą do bitwy o finale drugie miejsce i rozpocząć w domu?

„Kiedy patrzymy na nich i naszych graczy, więc nie możemy powiedzieć, że jesteśmy przyjaciółmi. Ponadto przeciwnik nie ukrywam, że chce zdobyć tytuł, „powiedział karvinský bramkarz Nemanja Marjanovic.

” Nasze wzajemne mecze w tym sezonie były nawet, chociaż nie stracić „, powiedział trener Mark karvinský Michalisko Ekstraliga związać 26:26 i 25:25 oraz zwycięstwo w półfinale Pucharu 29:27. „Mają szkielet widok stosu doświadczonych starszych graczy, czy to Landa, Motl, Adamík, Boucek, Klimt.Wokół nich, gra toczy się „.

Bramkarze Marjanovic nevypíchl żaden z jego przeciwników, którymi powinien zwrócić szczególną uwagę. „Piłka ręczna to sport zespołowy, więc nie ma potrzeby, aby wyróżnić się z kimś,” powiedział. „Wszyscy wiedzą, że Motl jest najlepszy strzelec Ekstraliga. Ale jest tylko jeden, dużo graczy, którzy mogą być niebezpieczne. „Więc jak ci się uda?

” Musimy wierzyć możemy obsłużyć do półfinału, że możemy coś osiągnąć.I to jest dla nas ważne, aby mecze poszedł jako zespół razem, co jest następnie odzwierciedlenie w wynikach „, powiedział Nemanja Marjanovic.

Karvinským będzie w dzisiejszym pojedynku brakujący łącznik środkowy, wsparcie Michael Bruno, który w ubiegłym Jicin przyszedł w drugim sezonie czerwoną kartkę, która automatycznie oznacza zatrzymanie w jednej grze.

„to będzie wielkie osłabienie, ale należy do sportu”, powiedział Mark Michalisko. „Jest to zespół siłą napędową nie tylko podczas fotografowania, ale również moralnie. Pomaga chłopców na boisku, a przeciwnik przed nim musi być ostrożny. Ale on będzie na ławce w roli lidera zespołu.Będziemy musieli zrobić pierwszy mecz bez niego. ”

Według bramkarza Marjanovica, w przypadku braku Bruno, każdy z graczy Karwiny będzie musiał dodać o dziesięć procent więcej niż zwykle. “Ale nie chodzi o jednego gracza, chodzi o całego pana młodego. Wierzę, że inni go zastąpią. Poza tym Michał będzie z nami na ławce “- dodał Nemanja Marjanovic.

Ze względu na mniejsze skrety, niektórzy inni gracze mogą przegapić dom. “Ale czekamy na półfinał, nie mamy nic do uratowania” – powiedział trener Michalisko.

Rate this post