Nástroj je dobré slovo pre položky

Nástroj je dobré slovo pre položky, budete musieť vytiahnuť túto prácu off pravdu! Prvá vec, ktorú by ste mali zvážiť nákup je nočník stoličky. Môžete si nechať svoje dieťa značky pozdĺž pre jazdu. Je dôležité, aby vaše dieťa cítiť ako nočník stoličky patrí jemu. Bude iste pocit, že spôsob, ak vaše dieťa je ako moje. Len nech si to von. Budete radi, že ste urobil.

Druhy Potty Stoličky

Môžete mi veriť, že existujú dva typy hrnčeky? Viem. To je nespravodlivé, vzhľadom máme len jeden! Nočník stoličky, ktorá sa podobá malý záchod je najdrahšie. To stojí kdekoľvek od $ 20.00 do $ 30,00. To uľahčuje pre batoľatá sadnúť a vstať. Naviac je veko dáva svojmu dieťaťu dobrú  oporu chrbta. Je veľkým favoritom pre mnoho rodičov.

Rodičia ako by to toľko preto, že nočník stoličky stojí sám na základni. Niektoré z týchto hrnčeky sú zdobené bábiky, kamióny alebo králiky. Tam sú tiež niektoré nočník, že hrajú hudbu. Páči sa mi detské postieľky tento typ nočník, pretože je ľahko ovládateľný. Môžete si tiež vziať so sebou. Najlepšie zo všetkého je, že má veko, takže môžete držať je zatvorené, na tých dobrých časov.

Druhý typ nočník stoličky nie je naozaj kreslo vôbec. Páči sa mi myslieť na to ako nočník vankúš. To sa hodí pohodlný cez veľkosti WC plné. Sedák je ako o niečo pozadu. Je to skvelý prechod buď pred alebo po nočník. Nie je potreba pre vyčistenie je tiež menšia diera, takže nemusíte mať strach postele levne o svoje dieťa, ktoré spadajú do.

Stručne povedané, tu sú výhody a nevýhody jednotlivých typov prenosných nočník.

Stand Alone nočník

-Pros: Jednoduché pre batoľa na použitie

-Cons: Máte na skládku

hudobný nočník

-Pros: Batoľatá ako zvuky

-Cons: Máte na skládku

nočník Vankúš

-Pros: Nemáte na skládku

-Cons: Sedí vysoko na WC

V prípade, že nočník vankúš je vaša voľba, potom budete chcieť kúpiť stoličku ísť spolu s ním. Stolička pomáha batoľatá vyšplhať zapínať a vypínať na toaletu. Dobre, takže máte nejakú predstavu o tom, aké druhy nočník stoličky, ktoré sú tam, stačí si vybrať najlepšie z nich je pre vaše deti.

Rate this post