Nawet jeśli spróbujesz znaleźć pozytywne momenty

A jednocześnie żaden piłkarz, z którym wszyscy jesteśmy mniej lub bardziej obeznani z grą w najwyższej lidze, nie udowodnił, że nie wziął wodze w swoje ręce i nie grał powyżej tych oczekiwań. I to jest na Mistrzostwach Europy Młodzieży, gdzie gracze z ośmiu drużyn mają szansę wykazać się z najlepszej strony.

Odrębna dyskusja zasługuje na temat powszechnej konspiracji arbitrów przeciwko rosyjskiej drużynie narodowej. Podobnie jak w meczu z Holandią, sędzia “zabił” grę. Ta sama historia powtórzyła się, według Alana Dzagajewa, i na ostatnim spotkaniu przeciwko Niemcom. Tak, może było coś w rodzaju uprzedzenia, może były błędy ze strony sędziów, ale nie można tak po prostu o tym mówić. Co nie jest wywiadem po meczu, tak jak Burlak i cała firma poważnie obwiniają “ludzi w czerni”. I tylko Denis Cheryshev, który wychował się w innym kraju europejskim, skromnie i znacząco napisał na swojej stronie na Twitterze:

“… Jak dojdziesz do rzeczy, taki wynik będzie! Piłka nożna musi być pierwsza! Będziemy kontynuować pracę – zakończył atakujący pomocnik drugiego zespołu Realu Madryt. … “-

Nawet jeśli spróbujesz znaleźć pozytywne momenty z występów rosyjskiej drużyny młodzieżowej na Euro 2013, będzie to trudne. Rosja przegrała z trzema drużynami narodowymi pod każdym względem: taktycznie, fizycznie i psychicznie. Hiszpania, Holandia i Niemcy w całym tekście
Euro 2013: zimny prysznic dla aroganckiej młodzieżyFoto: RFU
całe zgromadzenie posiadało inicjatywę, a czerwone kartki i ciągłe naruszenia spowodowały jedynie słabe przygotowanie zespołu. Jednocześnie nie powinniśmy zapominać, że Rosja miała najstarszą grupę wiekową w euro, z której nie mogła skorzystać.

Młodzieżowy zespół z Rosji otwarcie się rozczarował. Rozczarowana, ale nie zabita nadzieja na najlepsze. Mamy nadzieję, że Nikołaj Pisariew i wszyscy gracze wezmą wiele lekcji z tego turnieju, który nie powtórzy się w przyszłości. Tak właśnie zorganizowana jest rosyjska mentalność młodego człowieka, który charakteryzuje się arogancją i zbyt wysoką opinią na temat swoich możliwości, dlatego taki zimny prysznic jest na czasie. Przed Mistrzostwami Świata w 2018 roku jest jeszcze czas!

Rate this post