Nicky Henderson: przewodnik po konikach w Cheltenham Festival

Pomyśleliśmy, czy jeden z nich [Altior i Buveur D’Air] mogą poruszać się w odległości dwóch i pół mili, ale spojrzymy na to i nie, są to zarówno nowo przybyłe bródki, jak i Więc będą musieli się wzajemnie zabrać. Oboje dostali tempo, aby przejść przez wyścig i myślę, że naprawdę dobre tempo pasuje do Altiora, ponieważ pomoże mu trochę więcej. Jaka cena jest czymś, co mnie martwi, nie muszę ich rozdzielać i nie pracowałbym razem, bo by im nie odpowiadało. Co z Minem [ulubionym] jest zrobione, nie wiem, musimy tylko dostać się tam w ciągu dnia.Myślę, że są teraz zarówno bardzo dobrymi koniami.Vaniteux & L’Ami Serge (6-1 i 16-1, Arkle Trophy)

Musi trochę wznieść się, ale w zabawny sposób, Vaniteux w drugim rundzie Ogrodzenia] był tak dobry, jak gdyby dlatego, że miałem go trochę krótko tego dnia. Myślę, że zaraz zacznie się z ostatniej rundy, a ty prawdopodobnie powiedziałbyś, że musi, ale jest w dobrej kondycji i dobrym gruncie, będzie dla niego kluczowy. Jest bardzo realistyczny, ale jeśli coś wyróżnia się na festiwalu to Douvan, Willie Mullinsa, i będzie najtrudniejszy ze wszystkich, aby pokonać.Jeśli jednak Vaniteux i L’Ami Serge okażą się w dobrym stanie, sądzę, że mają realną szansę.

Z L’Ami Serge musisz być przygotowany na to, co on Po raz ostatni [pokonany z długą rywalizacją w Warwick], ale jesteśmy gotowi to zrobić, a jeśli jesteśmy zadowoleni z tego, jak idziemy za dwa tygodnie, świetnie. Jeśli nie, nie pojawimy się. Nie mogę znaleźć powodu, co stało się w Warwick, ale mogę powiedzieć, że nie byłem szczęśliwy po dwóch ogrodzeniach.Koń, na którym patrzyłem na szkolenie w domu, nie był tam, po prostu nie miał dla niego żadnego światła. Tent Or Yours (8-1, Champion Hurdle)

Kiedy Mój namiot lub twój Pracował z Hargam w Kempton na drugi dzień, zarówno AP (McCoy, który jeździł Hargam), a Barry [Geraghty] powiedział, że jest to dobry skok i skoczył bardzo uprzejmie, nie stracił tego, nawet jeśli naprawdę nie widział Przeszkoda od Champion Hurdle dwa lata temu. Będzie tam bez wyścigu, co jest bardzo dziwnym sposobem na pokonanie mistrza Hurdle’a, ale pogoda spędziła z nami spustoszenie, a on ma pewne nudne problemy. Chodźmy tam, mam nadzieję, choć nie możemy sobie pozwolić na dalsze problemy, ale przedtem będzie miał jeszcze jeden tor wyścigowy. W Notch (25-1, Champion Hurdle)

Wyglądał dobrze w Hurdle Morebattle.Top Notch był świetny Myślałem, że w Kelso, nie chcesz się nad tym zbytnio czytać, ale to był doskonały sposób przygotowania, a on poradzi sobie z gruntem. Zawsze mówiłem, że z nim i Hargam na dobrym gruncie, Hargam może wyjść lepiej, ale Top Notch będzie na bardzo miękkiej ziemi.Hargam (25-1, Champion Hurdle)

Jeśli wszystko idzie dobrze Tam będziemy mogli trzymać na nich tabulatory [prawdopodobne tempo-setters Un De Sceaux i Special Tiara]. Musi się rozstrzygnąć, i tak szybko, jak idą. Nie chcemy robić 20 długich od drugiego, to na pewno, bo nie sądzę, żeby zatrzymali się i czekali na nas. Whisper (40-1 i 33-1, Ryanair World Hurdle)

Pracowali razem w sobotę, a Bobs (zwycięzca Złotego Powietrza w 2013 roku) jest w fantastycznej formie.To może być łabędź, ja nie wiem, ale on cieszy się hurdling, on pobiera i on kocha Cheltenham. Lepsza ziemia mu pomogłaby. Whisper prowadził bardzo dobry wyścig w tym roku, a następnie wygrał Aintree Hurdle. Chciałbym pomyśleć, że przyjdzie do Cheltenham w tym roku, w zeszłym roku w Aintree. Jego forma była tak dobra jak dotąd, ale teraz sięga do niego i wygląda bardzo dobrze. Różny Gravey (12-1, Ryanair World Hurdle)

Jest 15 000 £ na uzupełnienie na pięciodniowym etapie , Co jest sensowne, ponieważ masz czas, aby rozbić pieniądze, gdy wiesz, gdzie jesteś.Byłoby to World Hurdle, ale niektórzy sugestia mistrza, ale nie sądzę, aby inny Gravey to konia o długości dwóch mil. Fixe Le Cap (16-1, Triumph Hurdle)

Musisz Położył linię przez jego [rozczarowujące] bieganie w Haydock [ostatni weekend], nie zawierał żadnego związku z triumfem. To był niechlujny wyścig. Cheltenham to zupełnie inna gra w piłkę, która zagra ze wszystkimi mocnymi mocami Fixe Le Cap, kiedy Haydock na pewno nie. Dobrze będzie uzyskać przewagę nad nim, jako że musiał do tej pory grać we wszystkich swoich wyścigach.

Rate this post