Nie Steph Curry? Nie martw się o dominujących wojowników z Golden State

Wkrótce po tym, jak Draymond Green opublikował jego piątą piątą trójkę podwójną, został zapytany, czy Stephen Curry powinien się martwić, że próbuje ukradać swoją pracę jako ochroniarza, podczas gdy NBA MVP ma kontuzję nogę.

“Nie sądzę, że Steph Curry musiał się martwić zbyt wiele o niczym”, powiedział Green, śmiejąc się. Klay Thompson zdobył 38 punktów, Green miał 16 zawodników i dodał 10 Punkty i 11 zbiórek oraz Złota Wojna Stanów zwyciężały nieobecność Curry’ego w pokonaniu Houston Rockets 114-110 w czwartek wieczór. “Starałem się wystrzelić i zagrać” – powiedział Green. “Jedną z rzeczy, o których mówiliśmy, było spowolnienie tempa gry i wykonanie naszego przestępstwa”.

Złoty stan został wyrzucony przez Dallas w środę, tylko za drugą stratę w sezonie Curry brakowało swojej pierwszej gry od 13 marca z powodu bólu lewego dolnego.Ale Wojownicy potrafili przetrwać Rakiety dzięki dużej nocy Thompsona, która dokonała sześciu lat.

“Ostatnia noc była kłopotliwa – powiedział Thompson. “Mieliśmy wszelkie wymówki na świecie, ale nie chcieliśmy wyjechać 0-2 więc wyobrażaliśmy sobie, że byłoby to znacznie większe wygrać, gdybyśmy odpowiedzieli jak my i wygraliśmy z grą w 10 facetach”.

Houston wyciął go na trzy ze strzałem Jamesa Hardena, który po około 5 minutach przed Golden State zdobył kolejne sześć punktów, podkreślił, że Andre Iguodalato Bogut zajął się o awans na 111-102. / P>

Harden miał 30 punktów dla rakiet.Shaun Livingston po raz drugi rozpoczął sezon w miejsce Curry, który został kontuzjowany poniedziałkową noc przeciwko Sacramento i skończył z 13 punktami. Trener interwencyjny Luke Walton powiedział, że Curry poczuł się lepiej w czwartek, ale że nie był gotowy do gry.

Warriors prowadzili przez osiem osób wchodzących do czwartego kwartału i zdobyli cztery proste punkty, aby zwiększyć swoją przewagę na 99-87 Z pozostałymi 9 minutami.Houston wygrał z rzutu karnego 13: 5, po czym wyrzucił prowadzenie na odległość 104-100, a pozostało 6 minut.

Houston po trzech minutach w trzecim kwartale, gdy Golden State zdobył 10 punktów Wskazuje na 88-80 prowadzenie z mniej niż minutę w lewo w kwartale. Thompson zdobył pięć punktów w tym przedziale, a Iguodala dodał 3-wskaźnik, zanim James Michael McAdoo ograniczył się do niego po osiągnięciu obrotu przez Ty Lawson.

“Jesteśmy po prostu niespójni” – powiedział Harden. “Graliśmy bardzo dobrą grę aż do końca trzeciego kwartału, kiedy zaczęli tę trasę. Po prostu zrezygnować z małych wiader takich, jak w naprawdę dobrą drużynę, coś, czego naprawdę nie można zrobić. “

Rate this post