Norweski piłkarz Alexa Neila gotów jest odnowić mandat Pride of Anglia przeciwko Ipswich

Norwich zagra w sobotnim meczu z półfinką w sobotę z czymś w rodzaju Ipswich. Jest to wynik z 2011 roku, a nie tylko wynik, ale jakość bramek i zdjęcie Grant Holt, śmiejąc się swoimi trzewikami, gdy weszły do ​​trzeciego miejsca. Również dwa bardzo wygodne zwycięstwa ligi w tym sezonie – 1-0 i 2-0 W domu – i stabilnym, kontrolowanym występie w pierwszej kolejce. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to wygrać największy derby East Anglian w historii (na razie niektórzy twierdzą, że tytuł ten należy do półfinału Pucharu Mleka z 1985 roku, ale są one bardzo sporą frakcją).

Piłka nożna ma śmieszny sposób na zrywanie trendów, gdy tylko się spodziewasz (lub chcesz), a więc w tym tygodniu nastał czas nerwowy dla fanów Norwich.Odliczanie do soboty o godzinie 12.15 rozpoczął się nie pomógł Mick McCarthy, między innymi głosy Ipswich, sugerując, że presja dotyczy wszystkich mężczyzn Alexa Neila. Ale od styczniowego przybycia z Hamiltona z 33-rocznicy nastąpił wyraźny stosunek do klubu, piłkarzy i fanów, co sugeruje, że fani Norwich mogą się denerwować, nie powinni zejść na nerwowość.

P> Sukces Neila do tej pory miał tę niesamowitą jakość, która towarzyszy dobrym menadżerom; Tak wiele tego, co poszło dobrze, wydaje się oczywiste. W pierwszej połowie sezonu pod Neilem Adamsem drużyna stale rozdrabniała i zmieniała personel i formacje. Pod Neilem zespół wyjechał do 4-1-4-1 i został tam.Wybrał ten sam tydzień pięciu tygodni po tygodniu, przypominając dawnego piłkarza roku Sébastien Bassong i obracając dwóch niespójnych graczy Norwich – pełnoprawnych Steven Whittaker i Martin Olsson – na dwa z najbardziej wiarygodnych.

Idąc naprzód, wstawiając Alex Tettey jako ekran przed obroną, Neil spreparował przestrzeń w zespole dla Wes Hoolahana, totemicznego playmaker, którego magiczne stopy zawsze otwierały przestrzeń, ale brak jej fizyczności czyni go czasem Odpowiedzialność defensywną.

Przyspieszał także transformację Bradleya Johnsona z defensywnego pomocnika, który starał się rozprowadzić piłeczkę do marudującego lewego gracza z 20-20 okiem na bramkę.Napastnik Lewis Grabban został nagle uznany za cel, podczas gdy Nathan Redmond z Anglii do lat 21 wywierał na niego presję – z nieparzystą grą na ławce – i odpowiedział, tworząc większe szanse i pomoc niż ktokolwiek w drużynie i większość W lidze.

Piłka nożna jest dobra. Neil’s Canaries zagrają mecz w szybkim tempie, który najlepiej sprawdza się z technicznie sprawnych piłkarzy klubu. Są elastyczne pomiędzy pozycjami i zdobyczami. To wszystko pomogło odzyskać tłum Carrow Road, który był na krawędzi powstania z każdym zagubionym przejściem, gdy Norwich powoli wyślizgiwał się z Premier League i nie spełnił oczekiwań w pierwszych miesiącach tego sezonu mistrzostw.Wszystko to przypisuje Neilowi, choć prawdopodobnie odrzuciłby wszelkie pochwałę z tego, co szybko stało się jego znakiem firmowym: wzruszona brew i wzruszający wzruszenie ramion. Norwich wciąż ma słabości w Po bokach – uderzające opcje są zróżnicowane, ale nie nadają się do przodu, mogą budować zespół. Z tyłu wyglądają na podatne, szczególnie na kontratak, ale także na nieuzasadnione błędy. Jeśli klub dojdzie do Premier League, problemy te zostaną powiększone dziesięciokrotnie. Zanim będzie to możliwe, muszą odnowić swój mandat nad tytułem Pride of Anglia. Zaskakujące jest, że większość fanów bierze scoreline, która brzmi “1psw0ch”.

Rate this post