Ołomuniec był zdenerwowany kontrowersją nawet Bartošáka. Nie zarządzili premierą w domu

Koguty pokazał pierwszy trzecią szaleńczym tempie, które mogłyby utrudnić Vítkovice kosztem fauli. Cztery pokerzystki, ale bezdomne, nie wystarczyły, by pokonać uważnego bramkarza Bartosáka. “Możemy się na siebie gniewać. Byliśmy lepsi, ale niestety nie strzeliliśmy gola, który złamie drugą część rywala. Zamiast tego, złamał się na drugą stronę i mieliśmy również bardzo niepotrzebnego wykluczenia „, szydził Vyrůbalík.

Olesz było tylko dwadzieścia sekund, aby skorzystać z power play po faulu Vlach. Vitkovice ożywił i przejął drugą część. Gawron osadził się w trzeciej części, a Miroslav Holec strzelił do węża.Jednak stan zrównoważony trwał zaledwie minutę, zanim Szturc przerobił go. “Skończyliśmy i natychmiast dotarliśmy do 1: 2. Tak stało się w Chomutov, a oni są naszymi błędami. Nikt inny nie może. Musimy mieć na to oko, koncentrować się i poprawiać te sytuacje “- broni 36-latek.

Silna eksplozja emocji Olomouca spowodowała trzecią bramkę Vítkovice w 54. minucie. “Jeden sędzia zasygnalizował faul, że ścigają bramkarza, a drugi znowu, że był wolnym krążkiem.Mieli między sobą sprzeczność, niestety zdecydowali się na naszą szkodę, bardzo nas to rozgniewało – wyjaśnił Vyrůbalík.

Dodatkowo, w minutę do domu Holec strzelił gola w pustym golu, ale jego cel wyrzucił Bartosáka z pinów, a wynik nawet po konsultacji z wideo odmówił potwierdzenia. “Moim jedynym instynktem było jak najbliżej hokejowego kija gracza i kopnięcie krążka.Jeśli mam bardzo silne nogi, lub jeśli brama została mocno uderzona, nie powiem ci – powiedział Bartosak.

Sytuacja była również pod kociołkiem domowych fanów, więc usłyszał wiele interesujących komentarzy pod swoim adresem. “Jedna zapalniczka przyszła mi na szyję, było kilka butelek i pałeczek” – powiedział bramkarz, nie robiąc nauki. “Słuchałem wystarczająco dużo na wielu stadionach, publiczność zawsze będzie wspierać swój zespół, szczególnie tutaj, w Ołomuńcu, publiczność jest ogromną siłą napędową. Pomyślałem, że jeśli coś takiego się stanie, coś usłyszę.To jest sport i mamy do czynienia z tym musimy porównać „

Bartošák dostał karę dwóch minut, aby ukarać redukcji do 2: 3. Knotek podczas ostatecznego starcia, ale brakowało Vitkovice Leo i przetoczyła szubienica podkreślił nieudanych domowych kranów premiera w w tym sezonie.

Rate this post