Ołomuniec przełamał opór w Pardubicach w trzecim okresie

Olomouc odciąć serię trzech meczów bez przyrostu punktu, napastnik Jan Eberle zdobył trzy asysty.

Olomouc dołączył bez ich bramki wsparcia Konrad, który jest już zespół słowacki na olimpiadzie w Korei. Pod koniec sezonu oprócz Hanáci prawdopodobnie nie można nawet liczyć Jergl i Škurek. Pardubice rozpoczął w Hana aktywnie w zmianie trzeci zespół zamknięty domu w ich strefie i Kaut zwolniony z dobrej pozycji ponad bramką Faltrovu

W czwartej minucie poszedł ale ołowiu Koguty. Eberle cast powolny krążka na cel i LAS udało mu się przepłynąć między betonem Kacella. Minutę później, kiedy wyrównał Dynamo francuski napastnik uderzył bliską Perret.Trzeci tworzenie Pardubice odtwarzane bardzo atrakcyjnych oraz trzeci podstawienia bankier i Perret ponownie na kalce przezwycięża Faltra gdy po raz wznowienie rejestrowane Poulíček.

w Powerplay Olomouc wypalanego niebieskiej linii dwukrotnie niebezpiecznie Vyrůbalík, z drugiej strony, z drugiej strony Dynamo był w stanie wychować Rolina, który Falter zdobył. Z drugiej strony, pomiędzy Tarczą a Węzem było ścisłe dopasowanie, a Kacetl to zrobił. Ołomuniec zdołał się jeszcze poprawić, gdy Herman dotarł do strzału Lašova.

Dwie minuty przed przerwą niemal obchodzi hattricka Perret, ale przepływ Wishart rany puck za Olomouc bramkarz nie. W drugiej części udali się do domu, aby poprowadzić. Faul Wishart został ukarany przez kapitana domu Vyrubalika po sześciu sekundach gry.Pardubice grał również po za przewagę liczebną, rany od Petr Sykora latające wokół baru, ale Koguty bronić.

W połowie pojedynku, ale nie mógł się oprzeć presji pierwszej formacji Pardubicach i po prostu Sykora uregulowane. Chwilę później napastnik uderzył Dynama Berana. Trzeci okres od dawna dostosowane do pierwszych 48 minutach na tablicy sprawia, że ​​trafienie na Poulíčka Strapáč aby następnie przybył Kacetlova Burian odpalił. Goście zaczęli grać bez bramkarzy dwie minuty przed końcem, ale Ondrušek ledwo stracił bramkę. Zdecydowanie Irgle musiała podjąć ostateczną decyzję.

Rate this post