Piłkarze z Zlina wyrośli z biedy. Napastnicy zarekrutowali

Tymczasem trafiony został tylko pomocnik. Dopiero w 10. rundzie najeźdźcy Zlin. Cel to Železník Diop zdobył Fastav piłkarzy w meczu u siebie z Jihlava trzech punktów.

„W szkoleniu, spadam w meczach nie. Byłem na dole. Już to potrzebowałem. Jihlava jest mój przeciwnik, „przypomniał autor zwycięskiego gola przeciwko jego Highlands równowagi.

Železník trafia do Zlin we wszystkich trzech meczach wzajemnych, założył się podczas swojej krótkiej wiosennej zaangażowania w Mlada Boleslav. Od tego czasu szukał ligowego gola na pięć miesięcy. Następnie rzucił piłkę po 93 minutach. Miesiąc wcześniej upuścił go do przygotowania z Vítkovicami.

“To także faul dla Dazafiego. Gdybym był po…, nie poszedłbym.Chcę zdobyć bramkę, wierzyłem ci, „Luke Železník boi się niepowodzeniem.

Železník opanowali krytyczny moment, chociaż bramkarz Hanus na piłce osiągnął. Przez chwilę nie było jasne, czy główny sędzia Nenadal nie odwoła się od rzutu karnego. Goście narzekali podniósł asystent flag Nenadál ale po konsultacji ponownie zwrócił się do rzutu karnego.

„To nie jest łatwe do podjęcia piłkę w 93. minucie, gdy wiesz, że nie masz formę,” pochwalił autokarów Bohumil Panik odwaga wykonawcę. “Luke musi złapać. Jak dotąd jest gorszy niż dobry. Wie, że jest samokrytyczny, pracuje nad sobą, ciężko trenuje. Wierzę, że będzie wspierać na drobne części, jak to było przed przejściem do świętowania. „Kara jest zgłaszane i Dame Diop. Ale piłkę odebrał świeży Ironman, który pojawił się na boisku w 81.minut.

„Zagraliśmy wspaniały mecz,” chwalił Železník senegalski napastnik, który został nagrodzony za swoją pracowitość wyrównawczego bramki w 74 minucie.

Diop czeka na bramkę ligi nawet dłużej niż Kolej. Od swoich poprzednich klubach – symbolicznie w Jihlava – brakowało prawie 11 miesięcy

Para Diop-Železník zakończy w państwowej jesiennej Zlin ataku nawet więcej niż teraz.. Trzeci gracz, Beauguel, powraca na róg. I tak jak latem, pojechał do domu do Francji. Tym razem kostka i kolano.

“Ma zespół medyczny we Francji. Zobaczmy, jaka jest diagnoza. Oto dwa, jeden optymistyczny, drugi pesymistyczny z udziałem procedury.Wierzę, że po czterech tygodniach będą mogli uczestniczyć w szkoleniu iw końcu mamy jeszcze pomóc, „podsumował ataków.

Pojedynek czwartkowa Europejskiej Ligi przeciwko Kopenhadze Beauguel zegarek z daleka. Nie przekonał Jihlavy Zlín. “Występ w pierwszej połowie był fatalny, gracze nie chcieli się ruszać. To pomogło nam w fatalnym szczęście, że czasami skłania zespół, który jest nie tylko lepiej „Przyznał panikę.

Rate this post