Pilsen zdobył pięć bramek, zbliżyła się Slavia. Sparta i Banik świętują zwycięstwo

Pilzno wiosną siedmiu gier w jednym zwycięstwo, trzy remisy i zbierane trzeci uległ wynik 6:10.

W ciągu ostatnich trzech meczach wydobywanych punkt po przegranej z Mlada Boleslav w tygodniu wiązanej w zdobywca w Ostrawie i ostatni utracił Czechów. Niewłaściwe zwłaszcza w pierwszej połowie, w której został on zebrany cztery gole.

„Musimy porozmawiać go wiele rzeczy”, powiedział trener Vrba.

W obronie mistrz musi czuć szansę. Slavia wygrała 1: 0 zwycięstwo w Brnie, gdzie nie grała. Trzy punkty to spowodowane Zastępca Tecla – napastnik, który wycofał się do Pragi po upadku gospodarzem w Jabloncu, postanowił uderzyć swoją dziesiątą sezonu

„Standa jest to, że czynnik X.. Są w stanie wejść do gry, zespół wokół nich wstrząśnie rozmawiając z nimi.Jest bardzo silny w wieku szesnastu lat, ma świetny wybór miejsca. Był jednym z głównych powodów, dla których walka opanowane, „pochwalił trener Tecla Trpišovský.

A miesiąc Slavia konkurować z Pilzna, to będzie wszystko?

Slavia nie może stracić, jak wcześniej. A za tydzień będzie kibicować rywalce z Letni, Pilzna już w kolejnej rundzie Sparty. . Pięć remízách wygrana

Dukla Chociaż pokonany wyraźna. 3: 0 dzięki doskonałej początku, ale druga połowa była na boku znowu bardzo mdły

„Mieliśmy serię trzech meczów bez zwycięstwa , ale w każdym z nich mogliśmy wygrać, nie byliśmy daleko. Po prostu nie mogliśmy tego porównać z Dukli.Wierzę, że zespół został już rozpoczęty i zrobi serię „, powiedział trener Sparta.

To zakończyła serię najlepsza drużyna wiosny, piłkarze Jablonec wygrał po raz pierwszy. W Mlada Boleslav byli gotowi do punktu, który zdobył trzy minuty przed końcem Dolezal. Dzięki niemu Jablonec pozostał w Sparcie na piątym miejscu. Trener Rada lecz stracił trawnik, który wszedł na koniec dwie kartki w ciągu kilku sekund.

Walka uratować nie dać w Ostrawie. Baník panika pod trener wygrał drugi z trzech ostatnich meczów w Zlinie strzelił dwa gole i neinkasoval ponownie.

„Baník dał piękne cele, najbardziej mnie zaszokowała sposób gramy. Pierwsza połowa była dobra, ale druga połowa nie rozumiałem, co robiliśmy. Nadchodzące zmiany były raczej słabsze.Potem zaczęliśmy grać bezsensowną piłkę na krwawych balonach. Przeciwnicy nie są takie proste dla ciebie, „fretted Zlin trener Petržela, który w poprzednim sezonie prowadził właśnie Ostrava.

Na jego przeciwnicy paniki triumf jest tym słodsze, pokonał drużynę z której zwolniony w lutym. Na nesestupové pozycji spełnia jego oddziałach dwa punkty

Olomouc w domu na drugi związany. 1: 1 raz Jihlava. Ponadto Vysočina jest równa dziesięciu. Sigma najmniej utrzymać trzecie miejsce dzięki wahania Liberca, który stracił prowadzenie w domu przed Teplice.

Rate this post