Safari podbiło świat tenisa. Czy może przebić się przez pole reklamy?

Przez długi czas Lucie Safarova była “kobietą w cieniu”. W ciągu ostatnich kilku dni wyszła z niej. Finał słynnej Roland Garros w jedno-, dwu- tytuły, przyśpieszając w pierwszej dziesiątce.

Trzy główne osiągnięcia sportowe. A także atrakcja dla potencjalnych partnerów biznesowych. “Z punktu widzenia Republiki Czeskiej jest to z pewnością ogromna zmiana. Dla wiecznie drugie, marketing i ewentualnie trzeci czwarty oblicze naszego tenisa jest teraz na górze „, powiedział Mark Carpenter, dyrektor marketingu Komitetu Olimpijskiego Czeskiej.

Pieniądze nagroda może Safarova w Paryżu zarobił prawie 31 milionów koron (po odjęciu podatki i koszty pozostaną około jednej trzeciej). Kolejne miliony mogą wymyślić czas.

„Lucy przeniósł się do kategorii wielkich gwiazd, tylko dla kilku najlepszych ikon.Jest to unikalny bilet do współpracy z globalnymi markami „, powiedział jej menedżer Miroslav Černošek, właściciel agencji czeskiego sportu.

„Nawet w Paryżu, przeprowadziłem serię negocjacji kontynuowaliśmy podczas finału Czech Open w Prostejov, a potem będziemy działać i działać. Złoty karetka nie przechodzić wokół codziennie i wiem, że nie czeka ”

Krajowego wytrzymałości zespołu

Mam bardzo Šafářová odnotował wzrost zainteresowania menedżerów. Ale jej zespół nie chce się spieszyć. „Z turnieju pieniądze wysokiej nagrody nie tenisistów i ich zespoły, aby natychmiast uzyskać dostęp do każdej oferty jest możliwość wyboru”, powiedział Černošek

Nasuwa się pytanie:. Jest dla sponsorów bardziej atrakcyjnym podejściem do top 10 lub Grand Slam finału ?Obie odpowiedzi są poprawne.

„Niektórzy partnerzy tenisowe w ich umowach o specjalnych bonusów cenionych zaliczkę na górę 10. i innych, którzy lubią historie, zabierze jej piętnaście ride”, wyjaśnia Černošek.

< p> firma pomogła Safarov i informowanie o jej sukces. Natomiast drugi Grand Slam pracuje w telewizji tylko do płatnych kanałów, paryskich audycji od kilku lat przez Telewizję Czeską. Zakupu praw wspierała tylko i czeskie sportu – i jak się okazało, był to właściwy wybór. „Telewizja Czeska wykonane w ocenie kredytowej Safarov wspaniałą obsługę przez Roland Garros dał masowo”, mówi Carpenter.

Podobnie jak jej rodak Kvitova nie jest to typowa gwiazda pola Safarova marketingowych.Nie przywiązuje do niego tak dużej uwagi jak zroszony beauties Ana Ivanovich czy Eugenie Bouchard. To nie znaczy, że nie powinno potencjał.

„Każdy partner, każda marka musi swoje oblicze i musi być różne od innych”, mówi Černošek. „Lucy jest reprezentacja wytrwałości, cierpliwości, ciężkiej pracy, ale też tenisiści, którzy dzięki jego sukces jak gdyby roztopów i wydaniach. Będzie to z pewnością interesujące dla wielu firm i inspirujące ”

dobre dla trenera i drużyny

Chociaż Safarova ma bardziej subtelne wrażenie i ostatnio pokazuje swoje przeciwne strony.Kiedy ostateczne Fed Cup 2012 fanów zaskoczeniu wideo, w którym wraz z Andrea Hlavackova tańczy w szatni do piosenki Call Me Maybe.

Inne odcienie jej charakteru, aby pokazać przez trenera Roba Steckleyho że jego podopieczny aktywnie prezentuje społeczna sieci. „Lucy byłoby korzystne z perspektywy marketingu większym zaufaniem”, mówi Carpenter. „Co może działać jest jego trener, który widocznie nie dobry psycholog, ale także showmanem, dobrze komunikuje się z mediami. Może to całkiem dobrze uzupełniają produktu „imieniu Safarova.„

strona Rozvernější ujawnia Safarov podwaja również wzajemne ekstrawertycznym an American Bethanie Mattek-Sands, z którymi nie boi się uwolnić na korcie.Na konferencjach prasowych opowiada o tym, jak nastolatki dyskutują na temat dziewcząt. “Ona i trener mają tę zaletę, że Lucka pokazuje inną twarz”, przyznaje Black. “Ale my, którzy to trochę znamy, wiemy, jak fajnie, wesoło i towarzysko.”

Wkrótce okaże się, że przełamie ten świat reklamy.

Rate this post