San Antonio posiada niepokonany dom NBA, a także Utah

Mistrzowie Quintuple przeżywają obecnie najlepszy sezon w historii klubu, nigdy nie miał po 37 meczach na swoim koncie 31 zwycięstw.

Doświadczony Tim Duncan grał z 18 punktów shooter najbardziej udany mecz w sezonie, aby nagrać osiem zbiórek i sześciu asystentów. Pozostałych siedmiu kolegów z drużyny strzelił dwie cyfry, David West dodał 13 punktów do 14 punktów. I podczas gdy drugi z kolei brakowało wybrany rannych Tony Parker i LaMarcus Aldridge nie grać albo. Już w pierwszej połowie, ale w domu Abraham zasadził 68 punktów i trener Gregg Popovich mógł potem resztę pozostawić inne gwiazdy.

„Klub wykonał świetną pracę i dostałem dobrą młody zawodnik, który chce zdobyć tytuł.A teraz możemy sobie pozwolić na luksus posiedzenia LeMarcus i Tony i nadal wygrać dobry mecz, „pochwalił Argentyńczyk Manu Ginobili weteran, który był szóstym z rzędu wygrana przyczyniły 14 punktów. Od ostatnich czternastu gier Spurs nie był tylko świętem Bożego Narodzenia w Houston. „Może czasem trochę tempie stąd i zagramy gorzej, ale nie tak daleko, że tak. Ponadto, zdobywając sporo, więc może będziemy wygrywać w każdym razie, „powiedział trzydzieści osiem rozgrywający.

Postać posiada również zespół zarządzający Eastern Conference Cleveland, która zdobyła 121 z 115 w Waszyngtonie i zdobył piąty sukces z rzędu. LeBron James zdobył 34 punktów, rozgrywający Kyrie Irving, który przed świętami wrócił do zespołu po kontuzji ostatni playoff, że poprawiła sezonowy szczyt na 32.Dodatkowo mecz zdecydował dziesięć punktów z rzędu w ciągu ostatniego kwartału. „Pół roku praktycznie grał i teraz wykonuje takie występy” Irving dziwili nad formie kolegą JR Smith, który zdobył 25 punktów, w tym pięć trofeów. James Irving po zaledwie siedem meczów rozgrywanych widzi jasną kandydata do startu w Meczu Gwiazd. „Ostatecznie to nie ma znaczenia jak wiele gier grał, to właśnie gracz na All Star Game. On jest czymś więcej niż tylko tym. Ma tylko 23 lat, a nie aż zbliży się do jego sufit, „powiedział James.

Carmelo Anthony zdobył 25 punktów i New York Knicks na wtorek po niespodziewanym zwycięstwie w Atlancie i wygrał w Miami, tym razem 98:90.Nawet bez bazy dla czterech graczy, Dallas doradził New Orleans 100: 91, kiedy został przeciągnięty Raymond Felton z 22 punktami, w tym kluczową trójkę na końcu. Kevin Durant powrócił do Oklahomy po jednorazowej nieobecności, a 26 punktów i 17 zbiórek pomogło pokonać Memphis wyraźnie 112: 94.

Rate this post