Sarah Taylor i Heather Knight oglądają dom w Anglii nad Republiką Południowej Afryki

Menedżer Marka Robinsona jako trener reprezentacji Anglii rozpoczął gruntowny start, gdyż cztery bramki z Anya Shrubsole i złożone rundy z Sarah Taylor dostarczały centralne deski porażki siedmiowatkowej na południu Afryki w Benoni. P>

Po tym, jak Republika Południowej Afryki potknęła się do 196 roku, zdecydowawszy się na nietoperze, ściganie Anglii było dwukrotnie opóźniane przez deszcz, a ostatecznie wymagało poprawionego celu, który wynosił 150 w 35 przypadkach. Doświadczeni parowie Taylor i Heather Knight podzielili się 52, aby zobaczyć ich w domu z 39 piłkami do dyspozycji.

Otwieracz Trisha Chetty dał podstawy kariery w Południowej Afryce od 90 do 122 piłek, ale oprócz współużytkowania 93 Druga furtka z jej kapitana, Mignon du Preez, okazała się niewystarczająca do wsparcia.Chetty dwukrotnie porzuciła Katherine Brunt, gdy para prowadziła gospodarzy do 119 za jednego, a na oczach ogromnej liczby.

Ale Shrubsole, która wcześniej wyłączyła partnera Chetty, Laura Wolfvaardt, z inswingerem , Wrócił, aby wziąć trzy wickets w dwóch overs i stall Południowej Afryki. W kolejnych piłkach Du Preez został schwytany w połowie przez Knighta, a Marizanne Kapp została uwięziona z przodu, zanim Lizelle Lee została kolejno walczona.

Rycerz miał Chetty za dziesięć niewiele swojego pierwszego międzynarodowego stulecia, a Reszta z Południowej Afryki nakazała niewielką oporność.Jedynie Suné Luus sprawował Anglię, a niektóre ostre pola, w tym bezpośredni hit kapitana Charlotte Edwards, aby odwołać Marcia Letsaolo, zaostrzyły śrubę.

Amy Jones wyruszyła do gigantycznego startu, zanim Padał deszcz, uderzając o drobny szew Shabnim Ismail na trzy czwarte w jej drodze do 34 z 27 kulek. Jej partner otwarcia, Lauren Winfield, skręcił Kappa w pierwsze poślizgnięcie, a Jones ostatecznie złapał się w połowie drogi.

Gra została przerwana z Anglią 63 za dwa, a potem znowu – po Edwardsie, Przeciągnął się – 11 razy później z 120 punktami za trzy.Po godzinie opóźnienia Taylor i Knight wyeliminowali 30 wymaganych w ciągu zaledwie 21 rzutów.

“Byłem naprawdę zadowolony z tego, jak się uporawiałem” – powiedziała Shrubsole w serwisie EBC – “ale najważniejsze jest, że mamy Wygrać na desce, aby rozpocząć tę trasę “, Women’s Big Bash League: Sydney Sixers na drodze do odkupienia Czytaj więcej

Zwycięstwo zapewnia zespołowi Robinsona dwa ważne punkty w mistrzostwach kobiet ICC i porusza je na czwarte miejsce na stole. “Nie jesteśmy w stole, gdzie chcemy być, w ICC Women’s Championship, więc te trzy gry są bardzo ważne, aby zdobyć punkty na planszy. Zaczynamy dobrze dzisiaj “, powiedziała Shrubsole.

Rate this post