Seria czeskich wygranych nie doprowadziła nawet do 3: 0 w stosunku do poprzedniej

W połowie meczu wydawało się, że drogę do zwycięstwa dla Mountfield prawidłowo skokowej. Hradec prowadził 3: 0, gdy grał głównie przeciwnika. Ale szybko spadł na koniec drugiego okresu rozliczone i gdy na początku trzeciego Jansky jego druga bramka w meczu, aby zakończyć swoją kolej i goście doprowadziło, było inaczej.

Mountfield, choć może jeszcze przynajmniej mecz, ale nie więcej nieodebranych . To właśnie z tej porażki, pierwszy od prawie miesiąca, ostatnia Hradec stracił pod koniec września w Zlinie. Ponadto, po rzutach karnych.

Jednocześnie obaj gracze weszli do gry w zupełnie innym nastroju. Hradec z siedmioma stratami bez strat z rzędu i zmianą między elitą konkurencji.Litwinow z dvanáctizápasovým czeka na trzypunktowym zwycięstwem na ostatnim miejscu w tabeli.

Pół mecz, aby dopasować te oczekiwania. Mountfield miał tylko 80 sekund, aby zdobyć pierwszą bramkę wkrótce po rozpoczęciu drugiego okresu zabicie Dragoon drugi i kiedy Vopelka dodany tylko przed przerwą trzecią jeden na spełnienie Przed meczem przewidywania wątpliwości.

Ale z zewnątrz, kto trzy ostatnie mecze przeciągnięty do dogrywki, urągał. Pierwszym celem zachęcił go jeszcze dwa dosłownie siedział na koniu, który przez ich kopyt doskonale zašlapával ufności favoritovo.Przed tą sytuacją Hradec mam już 3: 4. Utracone

W tym czasie miał Hradec bramkarz rybaka na swoim koncie dwa razy więcej goli niż przed otrzymali w ciągu ostatnich pięciu meczów. Mountfield był przynajmniej w stanie sobie poradzić, ale siła w niezbyt przyjemnej postawie w podstawowym czasie gry nie znalazła żadnego.

A mogło być tak przez sześć i pół minuty przed końcem Jánskému wziął hattricka rybacy rózga przedłużenie Hradec branky.V był bliżej zwycięstwa, ale w rzutach karnych zdobył tylko Jarůšek i było przeciwko trzy sukcesy są nieliczne .

Hradec teraz od dłuższego czasu, musi pożegnać się środowisku domowym, następujące cztery gry, ponieważ przeciwnicy będą grać na placach zabaw. Kiedy tak się stanie, dodatkowa liga będzie miała 10-dniową przerwę.Hradec pojedzie do hokeja do 15 listopada, kiedy przyjedzie Zlín.

Rate this post