Slavia – Pilzno 2: 0, lider bez szans, bitwa najlepiej zdominowanych przez prawnika

Plzeň, niezależnie od wyników musi Slavia tytule w pozostałych trzech rund, aby wygrać cztery punkty.

Na przykład, jeśli w najbliższą sobotę pokonać Slovacko musi czekać jak Slavia odbędzie się w poniedziałek, małe derby w Dukli. W przypadku Slavia wahania ma tytuł.

Slavia wywołał małą nadzieję na obronę, tracąc sześć punktów w grze istnieje dziewięć i lepszego wzajemnego dopasowania, który w przypadku decyzji, równości punkt.

dziewięć minut przed końcem drugiego cięcia pierwsi fani slávističtí zapalone czerwone klosze były oświetlone wzdłuż trybun za bramką. Wiedzieli, że mistrzostwa będą śledzić partie rywal, które byłyby upokarzające dla niego patrzeć.

Chęć wkrótce rywalizować tytuł uczczono ogromnych slawistyki, pokazali najlepszy futbol na wiosnę.Po kursie latali, ozdobieni szybkością, naciskiem. Oparto na połączeniu z nich, piłka wyszła szybko na nogi.

Często tworzenia obiecujące możliwości nestíhala odwiedzenie problemy Obrony powinna szczególnie prawdziwe obrony Havel korek rzeźnika. On również přimotal pierwszą bramkę.

Na samym rogu oswoić swój ruch kończył na stanowisku z powrotem z Ngadeuem i Tecla i to od nogi rzeźnika odchylane piłkę. Pięknie mu oczyścić się z siecią, ale w ich własnych.

Na Butcher nieszczęśliwym momencie dla Pilzno kara za okropnym wydajności. Z trudem pokonali ataki gospodarzy, goście nic nie zrobili. Nic w ogóle. Powolne przejście do ataku, niedokładności, przegrane pojedynki.Nie strzelali do bramki przez pół etatu, nawet nie zrobili ani jednego strzału, ani nawet.

Czy to jest przyszły mistrz i uczestnik następnej Ligi Mistrzów? Kopic pierwszy wystrzelił w górę w 49 minut…

rywale domu może wkrótce dostarczają kolejny cios, ale nie odwróciła Stoch kary. Kozáčik chwycił kierunek i złapał strzał. Najlżejszy moment Pilzena w meczu.

Nie, Plzen mógł kopać go, a nie coś, co by się oparła. Szczególnie, gdy pokonał Tecla po raz drugi w 58 minut. Goście naruszony rogu, brakowało ukształtowanie rannego slavista Bořil, trzymając się za twarz. Gra nie została przerwana, Pilzno prawie dostał się do meczu, ale Gospodarze zażegnać niebezpieczeństwo.Złamać, a następnie 12:57 doskonale opanowane.

Sad bohater poprzedzające momenty Stoch kulkowe eksportowane z własnej połowy, leworęczny Zmrhal, który wrócił do środka pudełka Tecla. Unikał Kozáčika i strzelił w pustej bramce. Tecl był na pierwszym miejscu, a także pomógł zrobić karę. Uciekł rzeźnik, powrot przejścia Sykora, którego strzał na Havel sfaulował.

Slavia wykluczyć lidera zdenerwowany i pobiegł w ostatnich trzech rundach. Chociaż Plzen 67 minut z powodu Havel po standardce spadła, ale podczas przeglądu sytuacji videorozhodčí stwierdzili, że był na spalonym. Cel niewerbalny i przywództwo dwufazowe trwają.

Rate this post