Steve Smith występuje jako Australia wbijająca Pakistan w drugie T20

Steve Smith zaliczył błyskotliwe pół wieku, aby wyrzucić Australię do zdecydowanego zwycięstwa siedmiu bramek nad Pakistanem w drugim międzynarodówce Twenty20 we wtorek w Canberze.Niepokonane 80 z 51 piłek byłego kapitana dało Australii prowadzenie 1: 0 w ich trzech meczach po tym, jak otwieracz padł w niedzielę w Sydney.

Pakistanowi udało się zrobić to, czego Sri Lanka nie mogła w meczu poprzednia seria – usuń Davida Warnera – ale nie mieli odpowiedzi dla niezrównanego Smitha, który wystawił wystawę czystych uderzeń, gdy Australia zatoczyła skromną sumę 150 w Pakistanie za sześć z dziewięcioma piłkami do stracenia. Anglia wyrwała porażkę ze szczęk zwycięstwa w trzecia Nowa Zelandia T20 Czytaj więcej

„Fajnie było być na końcu i zabrać chłopców do domu” – powiedział Smith. „Myślę, że to była prawdopodobnie 170-letnia furtka, więc [Australia] pięknie się rzucali. „W końcu chodziło tylko o wyczucie czasu”.

Ponieważ Sydney nie zmieniło się po obu stronach, Pakistan zdecydował się odbijać po wygranym rzucie, ale ich nadzieje na wypowiedź zostały zniweczone przez regularne furtki najwyższego rzędu.Babar Azam został pozostawiony, aby połączyć rundę z Iftikharem Ahmedem, zanim kapitan otwierający został usunięty na 50 przez genialną piłkę polową Warnera, który rzucił pnie z dużej odległości.

Iftikhar zatopił swój droga do niepokonanego 62, aby dać Pakistanowi sumę do obrony.Wkrótce jednak wydawało się to niewystarczające, gdy kapitan Australii, Aaron Finch i Warner wyszli z bloków, strzelając 30 przebiegów w trzech międzylądowaniach, zanim Warner został trafiony przez Mohammada Amira w 20.

To był pierwszy mecz Warnera zwolnienie w pięciu meczach międzynarodowych T20, po dwóch nie pokonanych w meczu w Sydney i niepokonanym z wynikiem 57, 60 i 100 w serii 3-0 na Sri Lance.

„Jesteśmy rozczarowani ale Steve Smith odebrał mecz ”- powiedział Babar. „To bardzo trudne, kiedy tracimy wczesne bramki i musimy ponownie nabrać rozpędu”. Lyon podpisuje kontrakt na czerwoną piłkę z Hampshire

Australijski spinner Nathan Lyon zagra w krykieta County Championship w przyszłym sezonie z Hampshire.31-latek podpisał kontrakt na piłkę nożną na Ageas Bowl na sezon 2020.

„Uwielbiam grać w krykieta w Anglii i bez wątpienia będę cieszyć się latem z zawodnikami i trenerami Hampshire. , członków i zwolenników ”- powiedział Lyon na oficjalnej stronie internetowej hrabstwa. „Wszyscy będziemy skupieni na wygraniu mistrzostw w 2020 roku – nie mogę się doczekać”.

Lyon, trzeci na australijskiej liście wszech czasów, którzy korzystają z bramek, dodał, że ten ruch „to wspaniała okazja, aby być związanym z wiodącym hrabstwem, które ma długie i owocne stosunki z australijskimi krykietami ”. Lyon wcześniej grał w krykieta hrabstwa w Worcestershire w 2017 roku.

Rate this post