Strajkujący Fleischmanna z Chasem w fazie play-off sprawdzą postać Pavelce

Czy Anaheim przodu lub debiutant w NHL Playoffs Winnipeg (pierwszym procesie przenoszenia organizację w 2011 roku w Atlancie), legendarny napastnik Teemu Selänne będzie w drugiej rundzie, aby dopingować. Oba kluby są powiązane od czasu ich aktywnej kariery. To samo dotyczy czeskich fanów. Seria jest najliczniejsza z pięciu czeskich uczestników z danego punktu widzenia. Jednak wyraźne gracze ulubionego hokeja Anaheim, który po raz drugi z rzędu w regularnych zdominowanym Konferencja Zachodnia. Jednak nie byli w stanie potwierdzić swojej pozycji w play-off w ostatnich latach.

2013 spadła (w drugim styku z 7) sedmizápasové walka po pierwszym etapie, a ostatni Detroit być na tyle (takich jak od pierwszego do szóstego rozmieszczenia) drugichrundzie dla późniejszych zwycięzców Los Angeles. Dla Winnipeg jest już bardzo skutecznie uczestniczyć w walkach Pucharu Stanleya i możliwym rozwiązaniem byłoby już rozszerzenie. Ważna będzie forma Bramkarza Ondřej Pavelce. Dysze mogą przeciwko drużynie Ryan Getzlaf i strzelców Corey Perry myśleć sukces tylko wtedy, gdy czeska reprezentacja nie będzie kompromisu w sprawie ich wielkich występów od końca sezonu regularnego, które zmiatania trzy czyste konto z rzędu i obchodzonego dziewięć zwycięstw z ostatnich dwunastu cykli.

Oba zespoły przetestowały się nawzajem w swoich końcowych wynikach w bazie. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy. Louis w stosunku 4: 2, a ta sama seria może mieć ten sam przebieg. Blues do 1.Koło wejścia na drugi najlepszy zespół w konferencji i Central Division mistrz mocny (proces wykute pięciu z siedmiu członków podziału). Minnesota, oczywiście, nie może lekceważyć. Po sukcesie głodny zespołu, który trzy lata temu został pokazany jej ambicji kosztownych atrakcyjnych luźne Data Ryan Suter i Zach Pariseho wykazało najlepsze wykończenie wszystkich jednostek Konferencji Zachodniej.

Od połowy stycznia Dzikie zebrał najwięcej punktów i znacznie niższy niż w Arizonie podpisał wzmocnień części zajęć – bramkarz Devan Dubnyk. 28-letni kanadyjski, jednak w play-off najbardziej znanym na świecie liga jeszcze się nie rozpoczęła, co może spowodować. St.Louis przeciwnie, w ciągu ostatnich dwóch lat w playoffs skończyło każdy nietypowy przebieg, kiedy po dwóch zwycięstwach otwarcia stracił kolejne cztery starty (w 2013 i 2014 Los Angeles przeciwko Chicago). Wszystko sugeruje maksymalnie zrównoważony pojedynek.

W 2010 obie drużyny spotkały się również w pierwszej rundzie. Chicago następnie rozgrywało 4: 2 i ostatecznie dotarło do Pucharu Stanleya. Ale w tym roku jest różnica w rozmieszczeniu. Pięć lat temu Blackhawks grali przeciwko 7. Predatorom, ale tym razem grali. Niepozorne Predators z dużym wyborem na przeciągi stopniowo rozwiniętych wśród elitarnych zespołów ligowych, co potwierdza 3 pozycję na Zachodzie tylko dwa punkty przewagi nad konkurentami z Chicago.

Jeszcze jeden fakt, o którym mowa w obu zestawach razem z premierem w 2010 roku.Na ławce, finaliści z Filadelfia (Chicago pokonał 2: 4 na grę), gdy Piotr zatrzymał Laviolett, która w tym roku podniósł ofensywnego podejścia do gry po odejściu długoletniego trenera Nashville Barry Trotz. Zespół miasta i kraju będzie miała najlepsze informacje jako walki o Puchar Stanleya, aby przygotować się do gwiezdnej duet Jonathan Toews – Patrick Kane. Kluczem do tego pudełka Predatorów jest Pekka Rinne. Sukces jednak będzie musiał wykonać trochę lepszą wydajność niż trzech konfrontacji z Blackhawks z podstawowych części, które przyznała osiem bramek na 104 strzałów.

Na wschodzie kanadyjskiej stosunku bojowym Montrealu do Ottawy, a nie na Na Zachodzie fani tej samej atrakcji nie będą zubożeni.Obozy w Vancouver zajmą się tym i Calgary, zaskakująco nieliczni z graczy, którzy grali w tę grę przed rozpoczęciem sezonu. Istnieje kilka podobieństw w obu seriach. Faworyci są Montreal i Vancouver, z Ottawa i Calgary jest przebudowany i pracy w utalentowanej młodzieży. Były oferty drużyna pożegnanie kpt Daniel Alfredsson i odkrył talent kamień z atakującym Hoffmana. Płomienie zmiana po erze Jaroma Iginla znalazł nową siłą napędową Jiří Hudler, którzy doskonale rozumieli młodzież Sean Monahan i Johnny Gaudreauem.

Ważnym czynnikiem dla rozwoju serii może być formą bramkarz Ryan Miller, który po kontuzji powrotem do bramki w Canucks tuż przed wykończeniem bazy.W porównaniu do zeszłorocznej play-off, zdecydowanie musi się poprawić (w St. Louis nie zatrzymał eliminacji w pierwszej rundzie z Chicagiem, w statystykach miał tylko 89,7% skuteczności i średnią na poziomie 2,7). Jeśli Vancouver, oprócz elitarnej formacji braci Sedin i kanonika Radima Vrbaty, promuje również trzeci i czwarty atak, powinien go obserwować.

Rate this post