Študovať? Áno! Študovať!

Študovať? Áno! Študovať! Verte tomu alebo nie, že to, ako sa dostať dopredu v živote. Premýšľajte o tom chvíľu. Väčšina ľudí nie sú túži študovať alebo robiť domáce úlohy. Us ľudia, sedí pohodlne na vrchole potravinového reťazca majú tendenciu zápasiť s tým ďalšie veci, ako je študovať alebo robiť domáce úlohy. Ak budeme starostlivo zvažovať túto jednoduchú pravdu, že tak málo ľudí chcú niečo navyše, potom nie je to jednoducho zmysel, že vymanenie je presne to, čo chceme urobiť, aby sa pred konkurenciou?

Teraz som počuť. Kedysi som bol teenager a viem, že niektorí z vás nájsť túto osobitnú štúdium a ďalšie úlohy tak cudzie, že nemožno úplne ešte dostať hlavu okolo neho. Niektorí z vás si myslia, že je to šialené priradiť sami práce naviac nad všetkým ostatným, že ste už robiť. No, moja odpoveď na túto nábytok do detskej izby otázku je … Presne tak!

Ste úplnú pravdu! To je šialené! A to je dôvod, prečo je to tak mocná tajná zbraň úspešných ľudí. Táto taktika robí navyše je tak silný a efektívny, pretože tak málo sú ochotní to urobiť. Je smutné koberec detský, pretože to je tak vzácny, niektoré ani nemôžu myslieť na to. A pretože tento koncept robenie navyše je tak ďaleko od hlavnej cesty, teraz máme jedinečnú príležitosť preniknúť do prostriedku, že iní nie sú ani vedomí. Môžeme si sami obrovskú výhodu, keby sme jednoducho navyše. No tak … ak chceme, aby naše životy byť  niečo iné, než to, čo v súčasnej dobe je, potom nemajú musíme začať myslieť a konať inak, ako my v súčasnej dobe sú?

Teraz dospievajúci a dokonca aj doplnenie, ísť učiť, olovo a položiť cestu k lepší svet pre všetkých z nás. Nezabudnite študovať a potom študovať niektoré ďalšie prostredníctvom dodatočného samostatného priradené úlohy. Ak by sme to urobiť trochu navyše potom to môže pridať len na nás robí trochu lepšie v škole aj v živote. A opäť, Vďaka vopred za všetko, čo robíte, a všetko, čo bude robiť …

Študovať? Áno! Študovať! 5.00/5 (100.00%) 1 vote