Sześć Narodów: Jones stwierdził, że Anglia pozostanie skupiona na Grand Slam w Paryżu

Eddie Jones mówi, że jego zespół w Anglii jest głodny po raz pierwszy w ciągu 13 lat, mimo że już w tym roku zakończył tegoroczny tytuł RBS Sześciu Narodów. W niedzielę w niedzielę w niedzielę w niedzielę w niedzielę w niedzielę w niedzielę w niedzielę w niedzielę odbędzie się mistrzostwo Anglii w mistrzostwach Anglii, a Jones, który pokonał Walia 25- 21 w sobotę podkreślił, że czysta praca pozostaje głównym celem. “Wyraźnie miło jest wygrać mistrzostwo, ale jako zespół czujemy, że jeszcze nie osiągnęliśmy tego, co chcemy”, powiedział Jones, kierując swoją drużynę do trofeum podczas pierwszej próby. “Jeśli dobrze się przygotujemy, zrobimy interes. Pewnie udamy się do Paryża. Francja jest w stanie podziwiać wspaniałe chwile.Musimy tylko upewnić się, że nie ma ich zbyt wiele “. Anglia wygra 2016 Sześć Narodów dzięki Szkocji pokonując Francję Czytaj więcej

Biorąc pod uwagę, że Anglia nie zdołała wyjechać z ich puli w zeszłorocznym Pucharze Świata , Przełom pod rządami Jonesa był szczególnie uderzający. Australijczyk podkreślił jednak, że jego piłkarze zasługują na dużą część kredytu i wyróżnili dotychczasowego kapitana, Chrisa Robshaw, jako swojego gracza w turnieju. “Myślę, że to fantastyczne osiągnięcie zespołu. Jeśli spojrzymy na drużyny, to wciąż tak samo jak Puchar Świata. Myślę, że Robshaw był absolutnie wybitny…aby przejść z miejsca, w którym był po zakończeniu Mistrzostw Świata, gdzie jest teraz dobrym osiągnięciem. Dla nas był olbrzymem. Walia nie mogła żyć z nami przez pierwsze 40 minut.Jeśli możemy rozciągnąć to na 60 lub 70 minut, będziemy cholernie dobrym zespołem “. Jones twierdzi, że po prostu starał się” uczynić graczy bardziej odpowiedzialnymi, stworzyć styl gry Co odpowiada zasobom, jakie mamy i spróbować, aby gracze cieszyli się “. Jego determinacja o wstrząsnąć drużyną z ich indywidualnych stref komfortu była również niezbędna, wraz z nominacją Dylana Hartleya jako dowódcy triumfalnie potwierdzonego. “Nie wiedzieliśmy, czy uścisnąć dłonie, czy podarować sobie uścisk, więc uścisnęliśmy sobie ręce”, powiedział Jones.

Po niedzielnej nocy w hotelu Bagshot udali się na “kilka piw” Zwraca uwagę na finałową grę w sobotę w Stade de France.Pół-połowa Ben Youngs, wśród ocalałych z drużyny z 2011 roku, którzy ścigali się z Grand Slamem, którzy byli w ostatniej minucie meczu w Irlandii, zdecydowana uniknąć takiego “bittersweet” doświadczenia. “Chcemy wygrać to właściwie”, powiedział. “Nie chcę odczuwać tego dziwnego uczucia. Musimy po prostu podejść do tego jako kolejną grę. Jeśli zbytnio się spieszysz i zastanę, możesz zamrozić i będzie to podwójnie rozczarowujące.

Walijski przywódca Tomas Francis może być zmuszony do długotrwałego zakazu po cytowanym w niedzielę rozmowie z Danem Obszar oko Cole’a późno w grze w Twickenham.Mecz wymieniający komisarza, Johna Cole, wydał także oficjalne ostrzeżenie dla Jamesa Haskella z powodu niebezpiecznego “kołnierzyka”.

Joe Marler powinien być dostępny dla Paryża po uniknięciu dalszej dyscyplinarnej winy Dzwoniąc do Walijskiego Samsona Lee “Cygańskiego Chłopca”. Komentarz został wysłuchany przez mikrofon sędziego Craig’a Jouberta.

W oświadczeniu Rugby Football Union oświadczyła się, że Marler przeprosiła Lee w półroczu i została “przypomina Eddie o swoich obowiązkach jako angielskiego gracza Po grze “.

Rate this post