Talent Heidenreich miał sezon marzeń, ale świętowanie było jak horror

„Musiałem przejść do kontroli antydopingowej, gdzie siedziałem przez dwie godziny, co trochę zepsuło obchody. Brakowało mi facetów w autobusie. Ponadto medale zaplątały się w jednym z finałów Pucharu kwietnia. I to mam. Niewygodne – uśmiechnął się czeski talent.

Złoty metal zastąpi go później. Atalanta zdobyła tytuł juniora po 21 latach, aw finale Primavera pokonała Inter Mediolan 1: 0 w 84. minucie Colley. Heidenreich należał do podstawowego składu. „Finał był trudniejszy niż półfinały, w których pokonaliśmy FC Turyn 4: 3 po dogrywce.Przybyło wielu fanów, to była świetna atmosfera i to wszystko. ”

Tegoroczny piłkarz Mostu i Teplic trenował z Atalans jako kapitan prowadzony w wieku poniżej 19 lat na Mistrzostwach Europy, wybrał go najlepszym czeskim seniorem juniorów na rok 2018 ma teraz tytuł włoski. Czy sezon mógł być lepszy?

„Chociaż doszło do kontuzji kolana, ale szybko wróciłem i sezon był świetny. Mam nadzieję, że ją upiększę na 19 euro w lipcu. Mamy świetną Francję, potem Irlandię z Norwegią. Nie są dobrzy, ale mamy szansę dostać się do półfinałów.Tam mogliśmy spotkać się z Włochami, których bardzo pragnąłem dla grupy ”,„ Heidenreich, którego tata jest trenerem Regionalnej Akademii Piłki Nożnej regionu Ústí, a jego wujek prowadzi drugą ligę FK Ústí. wejście, historyczny brąz A i premiera awansują do Ligi Mistrzów.

„W noc, kiedy to zrobili, nie można było spać. Wszystko działo się na ulicach. To niesamowite doświadczenie dla całego miasta – mówi obrońca. Że będzie ingerował w Ligę Mistrzów? „Nie radzę sobie z tym. Idę krok po kroku. ”

Nie wiedzą, czy pozostali będą w Bergamo. „Mam nadzieję, że oceniają mnie pozytywnie. Przeprowadziłem się zarówno w piłce nożnej, jak i mentalnej. Teraz latem zostanie zadecydowane, co dalej.Wierzę, że zostanę tutaj przynajmniej przez jeden sezon i zagram w Lidze Młodzieży, co jest małym marzeniem. ”

Rate this post