Tenis NSW może przeprosić gracza, który powiedział, że trener wykorzystywał ją 16 lat temu

Wydaje się, że największa organizacja Nowej Południowej Walii nigdy nie uważała, że ​​młodzi gracze mogą być narażeni na ryzyko, gdy nadal zatrudnia trenera, który rzekomo nieprzyjacielnie napastował obiecującego młodego gracza.

Królewska komisja Poinformował w poniedziałek, że tenis เทนนิส NSW poprosił prawnika o zbadanie, kiedy w 1999 roku gracz, znany jako BXJ, skarżył się na wysokiej jakości trenera noel Callaghan.Ten เทนนิส NSW został doradzony przez adwokata BXJ, który mógłby być uznany i powinien być wspierany, ale rada zdecydowała się zamiast tego uzyskać dalsze porady prawne.

Craig Watson, ówczesny szef tenisisty NSW, powiedział w poniedziałek, że nie mógł sobie przypomnieć Dlaczego zarząd szukał drugiej opinii prawnej w 1999 r. Lub dlaczego BXJ lub jej rodzina nie zostali poinformowani o wynikach pierwszego dochodzenia.Zamówienie o nadużyciach związanych z seksualnością: wzrastająca gwiazda w “ekstremalnych trudnościach” po wywiadach udzielonych przez urzędników tenisowych Czytaj więcej

Wcześniej w poniedziałek były dyrektor wykonawczy, Craig Watson, znalazł się pod silnym przesłuchaniem przez doradcę, który pomagał komisji, pani Naomi Sharp, wyjaśnić, co to oznacza, gdy ciało tenisowe “zamknęły szeregi” po Decyzja o tym, aby Callaghan kontynuował pracę.

Tenisowy tenis stacjonarny otrzymał wiele opcji przez starszej rady, a jeden nie podjął działania przeciwko trenerowi, ale doradzał BXJ, że może pójść na policję.Watson powiedział, że rozumie, że to z powodu ogólnej wrażliwości i wymaganej dyskrecji wokół tematu, ale nie uważał, aby to wpłynęło na decyzję o niekorzystaniu z tej decyzji. Oferują wsparcie BXJ.

Z perspektywy czasu powiedział, że on i zarząd mogą inaczej radzić sobie z tą sprawą, ale była to pierwsza okazja, aby przyjechać do Tenisowego NSW i szukać wskazówek od prawników. P>

Komisja słyszała również, że Tenis NSW nie poinformował Instytutu Sportu NSW, gdzie Callaghan był również trenerem, o pierwszej porady prawnej.

Przesłuchanie ma się odbyć we wtorek z Annem West, menedżer Australii ds. Biznesu i ryzyka, ze względu na dowody.

Rate this post