Teplice strąciły karę. Nie musiała kopać, była zła na Smeykala

W Peltalandii na „terytorium” byłego szefa Związku Piłki Nożnej i Jablonec szef Miroslav Pelt, bo jej rozbitków 1: 2

„Remis będzie pasować nadaje bardziej boją ktoś tu chyba nie chce” bramkarz piłki cieplnej Jakub Diviš pokonał. “Nic nie było w moich oczach. Ale sędzia gwizdnął, nic nie można było zrobić. Kara była co najmniej bardzo surowe „

Teraz Divis vyboxoval Jablonec rogu, piłka pobiegł do domu i Teplice Carnival Kucera.; według telewizji strzał wyrzucenia piłki, a następnie na jego przeciwnik padł nogę.

„Z mojego punktu widzenia z ławki nie była kara. Nie można być, gdy Kocha uderzył w balon w samochodzie. Nie rozumiem – powiedział ponuro rozczarowany gość Jacoba Hory.Jastrzębski napastnik Jan Chramosta napisał: “Kręciłem się i czułem, że się zderzyli. Potem sędzia gwizdnął. “Kolejny utytułowany trener Teplick, Daniel Šmejkal, miał teraz zdecydowaną opinię. “Niefortunna kara, z której nie jestem zadowolony. Nie jestem pewna o niej…Widziałam ją, a w każdym razie nie było, ale jest to z tym, nic się nie dzieje „

Chramosta okazało dziesięć bezpiecznie.; Bajeczna premiera Jablonca na zimowe wzmocnienie! “Myślałem, że zdecyduję się zagrać w tę grę przez cały tydzień. Oprócz bramkarza Diviša, którego znamy z Mladá Boleslav.Rzuciłem mu dużo kar, ale teraz nie wiedziałem, co będę robić do tej pory “, powiedział dział.

Diviš mu uwierzył. “Penalt potrząsnął mną surowo przeciwko mnie, ale wysłał mnie na drugą stronę i zrobił to dobrze, nie było nic do roboty.”

Ponury koniec dla Teplic, słodki początek! Po sześciu minutach zdobył Górę, kopiąc po raz pierwszy dziesięć miesięcy po kontuzji kolana. “Miły gol, ale może trochę zraniliśmy, bo przestaliśmy grać, byliśmy zadowoleni, straciliśmy balony i wpuściliśmy Jabloneca do gry. Zrobił wiele okazji, przyszedł do nas – powiedział Diviš, bramkarz szklarzy, który wolał uzdrowionego Tomasza Grigore. I on dużo złapał.

“Mówiłem: O, mój Boże, sprawimy, że facet będzie rowerem!Na szczęście nasza wyższość się skończyła – powiedział Chramosta. Bohater Teplic skapitulował w pierwszej połowie po szybkim uderzeniu Jablonca i strzale Jovovicha. “Była chroniona”, powiedział Divis. “Podobnie jak on, Chramosta również przez chwilę uzyskał szybki wynik punktowy. „Paradoksalnie, dzięki niemu jesteśmy przynosząc coraz wszedł Teplice wyraźnie przesadził,” twierdził Jablonec strzelca.

W przeddzień meczu Smejkal spadł z pierwszym składzie z powodu kontuzji, obrońca Tomas Vondrášek. Pavel Čmovš, zimowy import z Mladá Boleslav, dołączył do Patrika Žitný jako pierwszego startu w lidze. „Cieszę się, że za możliwość być słodsze wygrana” żałował dziewiętnaście żyta.

Teplice spadła z 6 do 8zamiast stołu ligowego oprócz Bohemians 1905 skoczył Jablonec i tylko pięć punktów z zewnątrz. W wiosennej premierze domu wezmą hutę szkła Ostrawy, który został wzmocniony przez swojego inżyniera Martina Fillo. Start w Stinadles w sobotę o 18:30, Banik, po przegranej z Slováckiem, był na ostatnim miejscu.

Rate this post