To może być drugi raz ołomunieckiego zbawiciela. Tym razem Moulis zawiódł

On jednak nie ma dużo energii, wysunąć rozběhnutého jokera Pavel MOULIS.

szybkiego uwolnienia piłka między nogami, aby całkowicie zwodzi strzeleckiej.

Nagle pola karnego nieoznakowany Szorstki . Cztery i pół tysiąca osób wstrzymuje oddech.

Trenerzy obu zespołów przed serce waliło jak ławki astronautów.

Drugi niż Moulis konkluduje wydaje się dłużej. Nie, nie możesz? Gruba błyskawica uderza i obkurcza kąt, teraz musi nadejść! Moulis strzela na ziemię słabszą prawą nogą. To prowadzi do dalekiego trafienia do celu przeciwnika.

Ale nie całkiem dokładnie. Gruby człowiek zostawia tam nogę, a Jablonec ratuje sobotnią noc. Cztery i pół tysiąca widzów westchnienie: To jest w torbie

Trener Sigma Vaclava Jílek tak!. “Wierzyłem Moulimu.Już walczył z Libercem. Świetnie się spisał z Halem. Moulis zrobił to dobrze z tym końcem. Oparła się na przypadek, trzasnęła go, może gdyby patrzył na bramkarza, więc obchodziliśmy „Jego odpowiednik Zdenek klucky prostu przewrócił głaz”. Zanim naruszony róg, zadzwoniłem na graczy, niech uważać na wydostanie się szybko. Nieuprzejmość nas uratowała. Mieliśmy szczęście. „

Moulis rozczarowana łapie głowę. „To musi być celem dla mnie.”

Proske dmucha w gwizdek: To wszystko dzisiaj, panowie!W walce prowadzonej na drugim Ołomuńcu przeciw rozpoczętej czwartej bramki Jablonec nie spadnie nawet jeden.

Głównie ze względu Hruby, który w końcu zmiatania nie tylko Moulis, ale przed i James plsky że kopia zapasowa po łagodzeniu powracających z lazaretu Tomas chorym wyciskanego na końcu.

Sigma eskalacja tempo nim w pierwszej połowie brak pilnie.

utahala zatrzymane. Obrońca Tomasz Słodki ścigał się z prawego skrzydła, uznał plsky grunt bliżej bieguna środkowej. Natychmiast zwolniony z pobliżu pierwszego dotyku pod poprzeczką: Jak, do cholery, może to brutto złom

„Na szczęście pocisk poszedł blisko mnie”, powiedział Jablonec bohaterem. „To było trudniejsze niż represji wobec Moulis”.

Również Jablonec, która wykazała gotowość obronną kompaktowy taktyczne, miał czystą szansę.Po tym, jak pomocnik Kalvacha, Dolezal, Ołomuniec, został schwytany przez wielkiego Miloša Buchta. W dół, do którego uciekinierzy północnomyjskiej Sigmy nie porzucili się nawet po latach, usłyszeli grzmiące gromy i wulgarne obelgi. Kiedy biegł, uruchomił się kocioł: Dolezal je kur…sprzedaje!

“Wiedzieliśmy, że Ołomuniec jest silny w domu, grając fajnie, nie na drugim miejscu. Zostało to potwierdzone na boisku. Największa szansa w pierwszej połowie była paradoksalna – żałował Klucky. Ale od razu zapewnił: “Punkt jest dla nas złoty. Mecz musiał się podobać. To była wielka sprawa. ”

Ale w pierwszej połowie nie był to zły Ołomuniec, jak do tej pory przedstawił nowicjusz w lidze.Choć szybko stworzył pięć rzutów rożnych, po przerwie rozpoczął sprint blue głodny piłki. „Nie chodzi o to wystarczy. Obrona była dobra, ale jest w naszej mocy, aby uderzyć lepszą wydajność, „wiedział życicy. „Trochę, poszliśmy w trybie zimowym, w pierwszej połowie brakowało Drajv. Poprawa doprowadziły w końcu, że zeszła odniesienia grę. Nie mieliśmy szczęścia w końcu. held Jablonec wielki leczenie brutto „.

Choć Sigma rozszerzyć serię bez utraty 7 rund i neinkasovala już 279 minut, Jablonec pokonany w jednym z ostatnich 10 gier po wygranej Slavia Karvina spadł na trzecie miejsce. Ale jak Jablonec stracił tylko pierwszy Pilsen lub trzeci w tym sezonie znakomicie opanowane. „Standard Spot.Satysfakcja jest również dobra w grze, ale oczekiwania są teraz nieco wyższe: “Jilka wciąż raniła porażkę Moulisa.

Rate this post